Replika pistolet ASG Glock 17 gen 5. 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 gen 5. 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 gen 5. 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 gen 5. 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 gen 5. 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 gen 5. 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Glock 17 gen 5. 6 mm

709,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Glock 17 gen 5 to wspaniała replika asg, z mocnym systemem blow-back, zamkiem z metalu oraz obsługą manualną zgodną z bronią palną.

Wierne odwzorowanie Glock 17 gen 5

Podobnie jak w wersji bojowej, replika Glock 17 ma metalowy zamek oraz polimerowy szkielet. Zamek pistoletu wykonano ze stopu metalu, dzięki czemu ciężar repliki jest zbliżony do broni.

W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna montażowa Picatinny pozwalająca na wykorzystywanie dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu lub latarki.

Na zamku i szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Glock, oraz numer seryjny pistoletu. Prosty, klasyczny chwyt bez profilowania na palce, zapewnia lepszą kontrolę nad bronią każdemu strzelcowi niezależnie od wielkości dłoni.

Ruchome elementy (zatrzask magazynka, obustronna dźwignia zrzutu zamka, spust z bezpiecznikiem), obsługa manualna oraz częściowe rozkładanie repliki są identyczne z prawdziwym Glockiem 17.

Wymiary repliki są zgodna z oryginałem, dlatego do przenoszenia pistoletu można używać standardowych kabur do broni palnej tj. Safariland lub Blackhawk.

Mocny odrzut

Replika strzela kulkami 6 mm, które ładujemy do metalowego magazynka wysuwanego z rękojeści. W magazynku montujemy również 12 g kapsuła CO2. Instalacja kapsuły jest prosta i szybka.

Za pomocą klucza imbusowego wykręcamy śrubę, wkładamy kapsułę i dokręcamy śrubę do wyczuwalnego oporu. Taka forma zasilania pozwoliła na zastosowanie mocnego systemu blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut zamka po strzale.

Silne „kopnięcie” zamka powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej. Jedna kapsuła pozwala na oddanie do 60 strzałów z wyrównaną prędkością początkową 360 fps, co stanowi dobry wynik dla repliki z metalowym ruchomym zamkiem.

Ilość oddanych strzałów zależy głównie od temperatury powietrza i dynamika, z jaką strzelamy.

Regulowany system hop-up

W replice zastosowano regulowany system hop-up, odpowiedzialny za celność i zasięg strzału. Regulacja znajduję się pod zamkiem pistoletu, dostęp do niej uzyskujemy po częściowym rozłożeniu repliki.

Mechanizm spustowy

Glock 17 gen 5 posiada mechanizm spustowy DAO z bezpiecznikiem spustowym, który w celu oddania strzału wymusza prawidłowe ułożenia palca na języku spustowym.

Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action wykorzystywanego w serii Glock.

Metalowy magazynek

Pistolet zasilany jest metalowym magazynkiem o pojemności 25 kulek. Wylot rękojeści został poszerzony, co ułatwia i przyspiesza wymianę magazynka.

Przyrządy celownicze

Pistolet wykorzystuje stałe przyrządy celownicze tj. muszkę z białą kropką oraz szczerbinkę z ramką. Kontrastowe oznaczenia przyspieszają zgrywanie przyrządów, pozwalają także na strzelanie przy słabym lub szczątkowym świetle.

Bezpiecznik nastawny

Poza bezpiecznikiem spustowym, w pistolecie zastosowano dodatkowy bezpiecznik, umiejscowiony w przedniej części szkieletu.

Glock
050-047
14 Przedmioty

Opis

Materiał zamka
metal
Hop-up
jest regulowany
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ Blow-Back
GBB (Gas Blow-Back)
Typ zasilania
CO2 12 g
Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień pojedynczy
phone
phone