Replika pistolet ASG Beretta APX 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Beretta APX 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Beretta APX 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Beretta APX 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Beretta APX 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Beretta APX 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Beretta APX 6 mm

249,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Beretta APX black 6 mm to licencjonowana replika asg z metalowym zamkiem, wyróżniająca się dużą prędkością początkową, mocnym systemem blowback oraz wspaniałą ergonomią.

Realistyczna budowa

Replika ma wiernie odwzorowaną konstrukcję, którą podkreśla metalowo-polimerowa budowa oraz specyficzne żebrowanie całego zamka, zapewniające wygodny chwyt podczas przeładowania. W oryginale Beretta APX to półautomatyczny pistolet przeznaczony dla wojska, policji oraz rynku cywilnego.

Na muszce i szczerbinie naniesiono białe kropki, ułatwiające szybkie zgrywanie przyrządów na celu. To proste rozwiązania jest bardzo przydatne w momencie, kiedy strzelamy przy słabszym lub szczątkowym świetle.

Pistolet ma bezpiecznik zewnętrzny umieszczony po prawej stronie szkieletu, służący do blokowania mechanizmu spustowego. Polimerowe okładziny rękojeści mają identyczne teksturowanie, jakie stosowane jest w broni palnej. Realizm konstrukcji dodatkowo podnoszą licencjonowane oznaczenia producenta oraz logotypy naniesione na chwyt, oraz metalowy zamek pistoletu. W przedniej części szkieletu znajduje się szyna 22 mm, umożliwiająca mocowanie wybranych akcesoriów strzeleckich np. laserowego znacznika celu lub latarki.

Zasilanie

Replika Beretta Apx​ zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści pistoletu. Montaż i wymiana kapsuły są bardzo proste i wymagają jednie odsunięcia okładzin, umieszczenia naboju w chwycie oraz dokręcenia śruby.

Prędkość początkowa w zależności od masy kulek wynosi nawet do 117 m/s co przekłada się na celny zasięg w granicach 30 m. Jedna kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów z wyrównaną prędkością. W replice zastosowano metalowy magazynek  low-cap (wysuwany z rękojeści) o pojemności 15 kulek.

Mocny odrzut

Gazowa forma zasilania pozwoliła na zastosowanie mocnego systemu blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut po oddaniu strzału.

Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” pistoletu przyjemnie naśladuje odrzut zamka towarzyszący strzelaniu z broni palnej. Jedna kapsuła pozwala na oddanie do 60 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej, co stanowi doskonały wynik dla repliki z blow-backiem.

Należy pamiętać, że na wydajność strzałów, największy wpływ ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Mechanizm DA

Mechanizm spustowy pracuje w trybie DA, co oznacza, że ściągając język spustowy, napinamy jednocześnie kurek, bez możliwości ręcznego naciągnięcia kurka i skrócenia drogi spustu. Trening z wykorzystaniem repliki asg lub wiatrówki, to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich osób, które planują ubiegać się o pozwolenie na broń.

Beretta
011-083
17 Przedmioty

Opis

Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Materiał zamka
metal
Typ zasilania
CO2 12 g
Hop-up
jest nie regulowany
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ Blow-Back
GBB (Gas Blow-Back)
Producent
Umarex, Niemcy

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Zobacz także

phone
phone