Replika pistolet ASG Glock 17 gen 4 6 mm powiększony magazynek - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 gen 4 6 mm powiększony magazynek - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 gen 4 6 mm powiększony magazynek - 3 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 gen 4 6 mm powiększony magazynek - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 gen 4 6 mm powiększony magazynek - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Glock 17 gen 4 6 mm powiększony magazynek - 3 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Glock 17 gen 4 6 mm powiększony magazynek

839,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Pistolet ASG Glock 17 gen 4 6 mm CO2 to wierna replika asg, wyposażona w mocny system gas blow-back, metalowy zamek, regulowany system hop-up, rękojeść z wymiennymi nakładki oraz magazynek z powiększoną stopką.

Pistolet jest doskonale odwzorowaną repliką austriackiego pistoletu Glock 17 generacji 4.

Realistyczna konstrukcja Glock 17 gen 4 jest wiernie oparta na broni palnej, w efekcie replika ma polimerowy szkielet, metalowy zamek i lufę, identyczny proces częściowego rozkładania oraz taką samą obsługę manualną.

W pełni funkcjonalne są również zatrzask magazynka, dźwignia zrzutu i blokada zamka.

Duży zasięg

Replika jest zasilana 12 g kapsułą CO2, montowaną wewnątrz metalowego magazynka (pod stopką) o pojemności 18 kulek 6 mm. Sprężony dwutlenek węgla miota kulki z prędkością 330 fps.

Zapewnia to skuteczny dystans na dystansie ponad 15-20 m, dzięki czemu replika najlepiej sprawdzi podczas strzelania na krótkich i średnich dystansach.

W replice zastosowano regulowany system hop-up, który pozwala na precyzyjne ustawienie poziomu „podkręcania” wystrzelonej kulki, wpływając w ten sposób na płaskość trajektorii i celność strzałów.

Mocny system blow-back

Do największych zalet repliki Glock 17 gen 4 6 mm CO2 należy efektowny system GBB (gas blow-back), który cofając po strzele zamek do tyłu, realistycznie imituje odrzut broni palnej. Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kulek zamek pozostaje w tylnym położeniu.

Wymiana magazynka, przeładowanie oraz proces oddawania strzału również nawiązują do mechaniki broni palnej.

Magazynek ze stopką

Pistolet zasilany jest metalowym magazynkiem o pojemności 25 kulek, który wyposażono w powiększoną stopkę. Nakładka dociąża magazynek, zapewnia lepszy chwyt i przyspiesza proces wymiany.

Ergonomiczny i bezpieczny

Replika Glock 17 gen 4 ma agresywnie teksturowaną rękojeść oraz ergonomiczne podcięcia pod palce, co gwarantuje wygodny i stabilny chwyt. Podobnie jak w wersji bojowej, w komplecie znajdują się 2 dodatkowe nakładki chwytowe, które pozwalają na dostosowanie wielkości rękojeści do potrzeb użytkownika.

W replice zastosowano bezpiecznik spustowy, wymuszający na strzelcu prawidłowe ściąganie języka spustowego. Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action wykorzystywanego w serii Glock.

Szczerbina z białą ramką oraz muszka z białą kropką przyspieszają zgrywanie przyrządów celowniczych na celu. Szkieletowa szyna 22 mm umożliwia stosowanie dodatkowych akcesoriów taktycznych np. laserowego znacznika celu lub oświetlenia taktycznego.

Glock 17 gen 4 to wspaniale wykonana replika, o realistycznej mechanice działania i funkcjonalności, która zadowoli wszystkich miłośników asg.

Glock
050-054
11 Przedmioty

Opis

Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ Blow-Back
GBB (Gas Blow-Back)
Producent
Umarex, Niemcy
Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Materiał zamka
metal
Typ zasilania
CO2 12 g
Hop-up
jest regulowany
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap

Zobacz także

phone
phone