Replika pistolet ASG Beretta 92 FS 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Beretta 92 FS 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Beretta 92 FS 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Beretta 92 FS 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Beretta 92 FS 6 mm

169,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Beretta M92 FS 6 mm to pistolet asg dla młodszych użytkowników wyposażony w system electric blow-back oraz system hop-up.

Beretta M92 to elektryczna replika asg włoskiego pistoletu samopowtarzalnego, którego popularność i rozpoznawalność można porównać do Glocka 17 lub Colta 1911.

Lekka konstrukcja

Główne elementy repliki (zamek i szkielet) wykonano z lekkiego i wytrzymałego polimeru, dlatego z pistoletu mogą wygodnie korzystać młodsi gracze. Ciężar repliki (bez baterii) wynosi zaledwie 260 g, co bardzo korzystnie wpływa na komfort zabawy.

Podobnie jak w bojowej wersji Beretta M92 FS, replika ma antypoślizgowe teksturowanie na rękojeści, powiększony kabłąk, oraz szkielet z dużym podcięciem „beaver tail”, który umożliwia wysoki chwyt oraz zwiększa kontrolę nad pistoletem.

Elektryczny napęd

Największą zaletą repliki jest duża szybkostrzelność, dzięki czemu pistolet świetnie sprawdzi się podczas dynamicznych rozgrywek na krótkim dystansie.

W odróżnieniu od popularnych replik sprężynowych, w replice elektrycznej proces naciągania sprężyny i kompresji powietrza odbywa się w sposób automatyczny, co zapewnia dużą siłę ognia oraz komfort zabawy. Beretta M92 FS 6 mm ma zmodyfikowany gearbox zasilany 4 bateriami AAA.

Na długość pracy oraz ilość oddanych strzałów największy wpływ mają tryb strzelania, oraz temperatura otoczenia. Standardowo z pistoletu powinniśmy oddać do 200 strzałów. W wysuwanym z rękojeści magazynku typu low-cap mieści się 16 kulek, które w trybie full-auto można wystrzelić w zaledwie kilka sekund.

Realistyczny odrzut

W tym modelu zastosowano także system electric blow-back, w efektowny sposób naśladujący odrzut zamka po strzale.Taka funkcjonalność znacząco podnosi realizm repliki oraz zwiększa przyjemność płynącą z zabawy.

Replika bezpieczna dla najmłodszych

Pistolet ma system hop-up o stałym ustawieniu, który najlepiej sprawdza się podczas strzelania kulkami o ciężarze 0,12 g, zapewniając im płaską trajektorię i wysoką celność. Wystrzelone kulki osiągają prędkość ok. 200 fps, co przekłada się skuteczny zasięg w granicach 10-15 m.

Parametry prędkości początkowej zostały celowo zmniejszone, dzięki czemu z repliki mogą bez obaw korzystać młodsi użytkownicy. Za bezpieczeństwo odpowiada bezpiecznik chwytowy, który przypadku niepełnego chwytu pistoletu uniemożliwia oddanie strzału.

Beretta M92 FS 6 mm w wersji elektrycznej to efektowna replika o dużej szybkostrzelności, dedykowana dla młodszych graczy, do zabawy na krótkim i średnim dystansie.

Beretta
011-045
59 Przedmioty

Opis

Hop-up
jest nie regulowany
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ Blow-Back
EBB (Electric Blow Back)
Producent
Umarex, Niemcy
Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Materiał zamka
polimer
Typ zasilania
elektryczne

Zobacz także

phone
phone