Replika pistolet ASG Legends P.08 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Legends P.08 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Legends P.08 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Legends P.08 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Legends P.08 6 mm

279,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Legends P.08 6 mm to gazowa replika asg niemieckiego pistoletu z okresu II WŚ, o metalowej konstrukcji oraz dużej prędkości początkowej wynoszącej aż 440 fps.

Legends P.08 to replika broni historycznej Parabellum P08 z unikalnym mechanizmem ryglowym typu kolankowo-dźwigniowego.

Ciężka i solidna konstrukcja

Pistolet prawie w całości wykonano z metalu (poza okładzinami), dzięki czemu replika ma solidną, ważącą 818 g konstrukcję. Podobnie jak w oryginalne, Legends P.08 ma bezpiecznik skrzydełkowy, służący do blokowania mechanizmu spustowego.

Na polimerowych okładzinach rękojeści naniesiono drobne moletowanie, które poprawia chwyt i zapobiega wyślizgiwaniu się pistoletu z dłoni. Pistolet ma wysuwany z rękojeści magazynek o pojemności 15 kulek.

Legends P.08 wykorzystuje metalowe przyrządy celownicze o stałym ustawieniu oraz mechanizm spustowy pracujący w trybie DAO (double action only).

Duża prędkość początkowa

Replika jest zasilana 12 g kapsułą CO2 montowaną w rękojeści. Sprężony dwutlenek węgla miota kulki z prędkością aż 440 fps, co zapewnia skuteczny zasięg na dystansie ponad 25 m. Dlatego replika dobrze sprawdzi się podczas strzelania na krótkich i średnich dystansach.

Z uwagi na stały system hop-ho do strzelania zaleca się stosowanie kulek o ciężarze 0,25 g. Replika nie posiada systemu gas blow back, co korzystnie wpłynęło na wydajność strzałów. Z jednej kapsuły możemy wystrzelić około 80 kulek z wyrównaną prędkością początkową.

Należy jednak pamiętać, że na wydajność replik zasilanych dwutlenkiem węgla znaczący wpływ odgrywa temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.

Legends
204-014
25 Przedmioty

Opis

Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
metal
Producent
Umarex, Niemcy
Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Materiał zamka
metal
Typ zasilania
CO2 12 g
Hop-up
jest nie regulowany

Zobacz także

phone
phone