Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch USP blowback 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch USP blowback 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch USP blowback 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch USP blowback 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch USP blowback 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch USP blowback 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch USP blowback 6 mm

429,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Heckler&Koch USP blowback 6 mm to wysokiej jakości replika CO2, wyposażona w metalowy zamek, realistyczny system odrzutu blow-back oraz system hop-up odpowiedzialny za wysoką celność.

Jakość Premium

Pistolet wyprodukowała renomowana tajwańska firma asg KWA, która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości replik asg do rekreacji oraz treningu taktycznego.

Heckler&Koch USP blowback 6 mm to replika wykonana z ogromną dbałością o detale, jej jakość wykonania oraz obsługa manualna praktycznie nie odbiega od oryginału, co doceni każdy pasjonat airsoftu.

Maksymalny realizm

Podobnie jak w wersji bojowej, szkielet wykonano z wytrzymałego kompozytu abs, zamek oraz lufa są oczywiście metalowe.

Wszystkie manipulatory tj. spust, obustronna dźwignia zwalniania magazynka, zrzut zamka, bezpiecznik z funkcją decockera oraz kurek są ruchome i pełnią taką samą funkcję jak mechanizmy broni palnej.

Rękojeść pistoletu ma agresywne teksturowanie oraz wycięcia na palce ułatwiające wymianę lub wyszarpnięcie magazynka w momencie zabrudzenia.

W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna Picatinny, która umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów przydatnych podczas rozgrywki tj. latarki taktycznej lub laserowego znacznika celu. Powiększony kabłąk pozwala na komfortowe strzelanie również w rękawicach ochronnych.

Heckler&Koch USP blowback 6 mm ma stałe przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami, co znacznie przyspiesza zgrywanie muszki i szczerbinki na celu oraz pomaga celować w warunkach słabego oświetlenia. Replika ma licencjonowane oznaczenia firmy HK naniesione na zamek oraz szkielet.

Mocny odrzut

Replika Heckler&Koch USP blowback 6 mm zasila 12 g kapsuła CO2, zawierająca sprężony dwutlenek węgla. Kapsuła montowana jest wewnątrz magazynka wysuwanego z rękojeści pistoletu. Pełna kapsuła CO2 pozwala na oddanie około 70 strzałów z wyrównaną prędkością ~ 300 fps.

Należy jednak pamiętać, że na wydajność replik zasilanych dwutlenkiem węgla znaczący wpływ odgrywa temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy. Taka forma zasilania pozwoliła na zastosowanie systemu gas blow back (GBB), który wprawia zamek w ruch, w efektowny sposób naśladując odrzut broni palnej.

Blow-back jest na tyle mocny, że można go porównać do odrzutu broni bocznego zapłonu. Realizm pracy repliki dodatkowo podkreśla fakt, że po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kulek zamek pozostaje w tylnym położeniu, informując w ten sposób o braku „amunicji”.

Zamek zwalniamy poprzez wciśnięcie bocznej dźwigni lub nieznaczne odciągnięcie go do tyłu.

Bezpieczne użytkowanie

Replika ma lewostronny bezpiecznik skrzydełkowy, który oprócz blokowania języka spustowego pełni także funkcję decockera. Mechanizm ten służy do zwalniania napiętego kurka bez konieczności oddania strzału.

Heckler&Koch
054-037
13 Przedmioty

Opis

Producent
Umarex, Niemcy
Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Materiał zamka
metal
Typ zasilania
CO2 12 g
Hop-up
jest nie regulowany
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ Blow-Back
GBB (Gas Blow-Back)

Zobacz także

phone
phone