Pistolet maszynowy Legends MP German LE 4,5 mm - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet maszynowy Legends MP German LE 4,5 mm - 2 - Pistolety Co2
  Pistolet maszynowy Legends MP German LE 4,5 mm - 3 - Pistolety Co2
  Pistolet maszynowy Legends MP German LE 4,5 mm - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet maszynowy Legends MP German LE 4,5 mm - 2 - Pistolety Co2
  Pistolet maszynowy Legends MP German LE 4,5 mm - 3 - Pistolety Co2

Pistolet maszynowy Legends MP German LE 4,5 mm

1 329,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Legends MP German LE 4,5 mm - wiatrówka z klimatem historycznym
Wiatrówka Legends MP German LE 4,5 mm to replika niemieckiego pistoletu maszynowego MP40, używanego przez żołnierzy w czasie II wojny światowej. Ta efektowna wiatrówka CO2 łączy w sobie nowoczesne rozwiązania techniczne z klimatem broni historycznej.

Wyskoki realizm repliki

Konstrukcja Legends MP German LE 4,5 mm została wykonana z dbałością o każdy szczegół. Wiatrówka posiada metalowy szkielet, składaną metalową kolbę, polimerowe panele boczne, chwyt pistoletowy oraz ciężki wyjmowany magazynek. Metalowy mechanizm spustowy, przyrządy celownicze i lufa nadają wiatrówce realistycznego wyglądu. Powierzchnia metalu została celowo postarzona, co nadaje wiatrówce jeszcze bardziej autentycznego wyglądu.

Dynamika strzelania

Wiatrówka zasilana jest dwoma kapsułami CO2 12 g, umieszczonymi wewnątrz magazynka. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom BB's prędkość ponad 135 m/s, co umożliwia celne strzelanie na dystansie około 20 m. Naboje CO2 pozwalają na oddanie około 200 wyrównanych strzałów. Ilość strzałów jest uzależniona od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki.

Silny mechanizm blow-back dający realistyczny odrzut

W wiatrówce zastosowano system blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut zamka po strzale. Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” wiatrówki sprawia, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej. Legends MP German LE 4,5 mm strzela ogniem pojedynczym. Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich BB's zamek pozostaje w tylnym położeniu. Wymiana magazynka, przeładowanie oraz proces oddawania strzału są identyczne z prawdziwym MP40.

Ekonomiczny śrut BB's

W metalowym magazynku znajduje się 50 sztuk śrutu BB's 4,46 mm, który najlepiej sprawdza się w rekreacyjnym strzelaniu do celów reaktywnych, puszek, butelek itp. Podczas ładowania śrutu podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, co pozwala na ładowanie BB's metodą grawitacyjną bezpośred z pudełka ze śrutem.

Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Legends
204-017
10 Przedmioty

Opis

Magazynek
jest
Ilość bezpieczników
1
Typ zasilania
CO2 12 g
Materiał obudowy
metal, polimer
Klasa celności
rekreacyjna
Typ spustu
SA (single action - pojedynczego działania)
Typ śrutu
BB
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik nastawny
Producent
Umarex, Niemcy
Kaliber [mm]
4,46
Wymagane zezwolenie?
nie
➤ Blow-Back - ruch zamka
Tak
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
➤ Tryb ognia
Semi Auto - samopowtarzalne

Zobacz także

phone
phone