Pistolet wiatrówka Glock 19 4,5 mm BB CO2 - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Glock 19 4,5 mm BB CO2 - 2 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Glock 19 4,5 mm BB CO2 - 3 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Glock 19 4,5 mm BB CO2 - 1 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Glock 19 4,5 mm BB CO2 - 2 - Pistolety Co2
  Pistolet wiatrówka Glock 19 4,5 mm BB CO2 - 3 - Pistolety Co2

Pistolet wiatrówka Glock 19 4,5 mm BB CO2

399,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Glock 19 4,5 mm BB CO2 - Pistolet pneumatyczny wzorowany na legendzie

Konstrukcja

Glock 19 4,5 mm BB CO2 to wiatrówka wzorowana na legendarnym pistolecie Glock 19, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Konstrukcja wiatrówki opiera się na broni palnej, z metalowym zamkiem oraz polimerowym szkieletem z antypoślizgową fakturą, która zapewnia pewny chwyt.

Szczegóły techniczne

Pistolet pneumatyczny wyposażony jest w niskoprofilową dźwignię zrzutu zamka, lewostronny zatrzask magazynka, szynę akcesoryjną oraz profilowaną rękojeść. Po zamontowaniu kapsuły CO2 i załadowaniu śrutu, ciężar wiatrówki jest niemal identyczny z prawdziwym pistoletem Glock 22 gen. 4 (bez amunicji). Wiatrówka wykorzystuje stałe przyrządy celownicze - muszkę z białą kropką oraz szczerbinkę z ramką - co przyspiesza zgrywanie przyrządów i pozwala na celowanie w słabym oświetleniu.

Dodatkowe możliwości

W przedniej części szkieletu znajduje się szyna montażowa, dzięki której można wykorzystać dodatkowe akcesoria strzeleckie, takie jak laserowy wskaźnik celu lub latarka. Na zamku i szkielecie wiatrówki naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Glock oraz numer seryjny pistoletu. Drobne moletowanie bocznych paneli oraz anatomiczne wycięcia na palce zapewniają stabilność i kontrolę chwytu.

Zasilanie

Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, którą łatwo montuje się w rękojeści pistoletu. Instalacja i wymiana kapsuły nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi, a klucz imbusowy zamocowany do zdejmowanej okładziny ułatwia wymianę naboju. Jedna kapsuła CO2 pozwala na oddanie do 60 strzałów z wyrównaną prędkością początkową 128 m/s.

Bezpieczeństwo

Glock 19 4,5 mm BB CO2 wyposażony jest w mechanizm spustowy DAO (z samonapinaniem) z bezpiecznikiem spustowym, który zapobiega oddaniu przypadkowego strzału oraz wymusza prawidłowe ułożenia palca na języku spustowym. Rozwiązanie to zaimplementowane jest z mechanizmu Safe Action opatentowanego przez markę Glock.

Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Glock
050-006
20 Przedmioty

Opis

Typ śrutu
BB
Typ zasilania
CO2 12 g
Producent
Umarex GmbH & Co. KG., Niemcy
Wzorowany na
Glock 19
Magazynek
jest
Ilość bezpieczników
1
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Wymagane zezwolenie?
nie
Kaliber [mm]
4,5
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
➤ Tryb ognia
Semi Auto - samopowtarzalne
Zweryfikowany zakup

Dobra wiatrówka

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Zobacz także

phone
phone