Pistolet wiatrówka Walther CP88 4,5 mm Diabolo CO2 - 1 - Pistolety Co2

Pistolet wiatrówka Walther CP88 4,5 mm Diabolo CO2

1 059,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Walther CP88 4,5 mm Diabolo CO2 - klasyczna i precyzyjna wiatrówka

Metalowa konstrukcja

Walther CP88 4,5 mm Diabolo CO2 to wiatrówka z gwintowaną lufą, która strzela śrutem diabolo. Ta klasyczna wiatrówka z obustronnym bezpiecznikiem, rękojeścią z antypoślizgowymi okładzinami oraz systemem wymiany lufy jest wierną repliką niemieckiego pistoletu samopowtarzalnego Walther P88, cenionego za jakość wykonania oraz celność. Konstrukcja wiatrówki wykonana jest w większości z metalu.

Klasyczne przyrządy celownicze i licencjonowane oznaczenia producenta

Wiatrówka wyposażona jest w przyrządy celownicze o stałym ustawieniu, co sprawia, że świetnie nadaje się do strzelania precyzyjnego i do nauki strzelania. Zamek pistoletu jest żebrowany w przedniej i tylnej części, co miało ułatwić przeładowanie. Na wiatrówce naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Walther.

Precyzyjna gwintowana lufa

Dzięki zastosowaniu gwintowanej lufy pistolet został przystosowany do strzelania klasycznym śrutem diabolo 4,5 mm, co powoduje, że wiatrówka świetnie sprawdzi się do precyzyjnego strzelania tarczowego. Śrut ładowany jest do rotacyjnego 8-strzałowego magazynka montowanego w zamku.

Automatyczne przeładowanie i wydajne zasilanie

Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom diabolo prędkość do 120 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 20 m. Dobry jakościowo nabój CO2 pozwala na oddanie około 60 wyrównanych strzałów. Ilość strzałów jest zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki.

Mechanizm spustowy SA/DA i bezpiecznik

W wiatrówce zastosowano mechanizm spustowy SA/DA (single action/ double action), który umożliwia strzelanie z odciągniętego kurka lub z samonapinania. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość strzelania zarówno w sposób precyzyjny, jak i dynamiczny. Opracowanie: AirGun.pl Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Walther
125-037
5 Przedmioty

Opis

Typ śrutu
diabolo
Typ zasilania
CO2 12 g
Producent
Umarex, Niemcy
Odrzut
brak
Klasa celności
rekreacyjna
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik manualny
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Materiał obudowy
metal
Kaliber [mm]
4,5
Typ spustu
DA/SA (double action/single action - podwójnego/pojedynczego działania)
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
➤ Tryb ognia
Semi Auto - samopowtarzalne

Zobacz także

phone
phone