Piła ręczna składana Silky Gomboy 270-20 - 1 - Piły i toporki
  Piła ręczna składana Silky Gomboy 270-20 - 2 - Piły i toporki
  Piła ręczna składana Silky Gomboy 270-20 - 1 - Piły i toporki
  Piła ręczna składana Silky Gomboy 270-20 - 2 - Piły i toporki

Piła ręczna składana Silky Gomboy 270-20

259,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Silky Gomboy 270-20 to profesjonalna składana piła ręczna japońskiej marki Silky z drobnym uzębieniem, idealna do cięcia twardych drzew.

Precyzyjny brzeszczot

Piły Silky Gomboy powstają na podstawie wielowiekowej tradycji wytwarzania niezawodnych narzędzi tnących oraz nowoczesnej technologii. To połączenie sprawia, że narzędzia Silky łączą dużą wytrzymałość, ostrość oraz wysoką efektywność cięcia.

Silky Gomboy 270-20 ma brzeszczot o długości 270 mm z drobnym ząbkowaniem (20 zębów na 30 mm długości brzeszczota), który zapewnia idealną równowagę między szybkim cięciem a czystym wykończeniem. Idealnie sprawdzi się do precyzyjnego cięcia drewna konstrukcyjnego, twardego drewna np. bambusa.

Ostrze wykonano z wysokowęglowej stali, a jego kształt precyzyjnie wycięto laserem. Powierzchnia brzeszczotu jest chromowana, co zapobiega rdzewieniu i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Głównymi zaletami piły Bigboy są zęby brzeszczotu szlifowane w czterech płaszczyznach oraz długa rękojeść z aluminium. By zapobiec wyłamywaniu zębów, poddano je częściowemu hartowaniu. Zęby mają utwardzone jedynie krawędzie, ich pozostała część pozostaje miękka i elastyczna. Precyzyjne szlifowanie w kształcie klepsydry zapobiega blokowaniu się piły podczas cięcia.

Funkcjonalność

Wydłużona rękojeść piły Gomboy 270-20 zwiększa wygodę pracy i zmniejsza wysiłek, który należy wnieść podczas piłowania. Gumowany materiał rękojeści zapobiega wyślizgiwaniu się piły z ręki, co pozytywnie wpływa na nasze bezpieczeństwo. Piła jest składana w taki sposób, że ostre zęby schowane są w rękojeści. Pozwala to na bezpieczne przenoszenie narzędzie w plecaku czy torbie z narzędziami. Dzięki blokadzie brzeszczot można zablokować podczas cięcia.

Silky
300-043
8 Przedmioty

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
phone
phone