Krzesełko Ticket To The Moon Mini purpurowe - 1 - Akcesoria turystyczne

Krzesełko Ticket To The Moon Mini purpurowe

139,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Krzesełko Ticket To The Moon purpurowe to fotel hamakowy dla dzieci, łączący właściwości hamaka i fotela ogrodowego, dzięki czemu tworzy wspaniałe miejsce odpoczynku i zabawy dla pociech spędzających wolny czas w ogrodzie na działce lub w terenie.

Fotel księżycowy dla dzieci- połączenie relaksu i dobrej zabawy

Fotel hamakowy to komfortowy element wyposażenia do każdego ogrodu, pokoju lub balkonu, szczególnie dla osób, które preferują wypoczynek w pozycji półsiedzącej. Lekka przenośna forma oraz łatwość montażu powodują, że fotel hamakowy może być także wykorzystywany do tworzenia strefy wypoczynku w terenie lub podczas podróży. Wiszący fotel dla dzieci jest szczególnie atrakcyjny, ponieważ może pełnić funkcję uwielbianej przez dzieci huśtawki i bujaka.

Lekko i komfortowo

Fotel został wykonany ręcznie przez zespół wykwalifikowanych szwaczy. Do produkcji wykorzystano ultralekki nylon spadochronowy, tkaninę o dużej wytrzymałości mechanicznej, odporną na wilgoć, zabrudzenie oraz utratę koloru. Nylonowe włókna są elastyczne, miłe dla skóry, chronią przed wiatrem i insektami, dzięki czemu hamak zapewnia wysoki komfort odpoczynku. Fotel wytrzymujący obciążenie do 60 kg. Fotel ma usztywniane, miękko wyprawione siedzisko i oparcia, które zapewniają komfortowy odpoczynek i zabawę w pozycji półsiedzącej. 

507-032
3 Przedmioty

Opis

Producent
Ticket To The Moon, Polska
Typ hamaka
hamak dla dzieci
phone
phone