Orczyk Awemak Hak myśliwski W560 - 1 - Myślistwo

Orczyk Awemak Hak myśliwski W560

113,90 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Wieszak myśliwski W560 Awemak to profesjonalny orczyk myśliwski do wieszania pozyskanej zwierzyny. Stalowy wieszak do skórowania ułatwia pracę przy bieleniu i patroszeniu zwierzyny oraz sprawia, że jest znacznie bezpieczniejsza. Wieszak do skórowania dużych zwierząt.

Stalowe wieszaki do patroszenia Awemak — wieszaki na zwierzynę do 350 kg

 

Wieszak W560 przeznaczony jest głównie do skórowania tusz dużych zwierząt np. dorosłych dziki i jeleni. Jednak dzięki dodatkowym zaczepom, możemy mocować troczki i skórować również tusze mniejszych zwierząt. W centralnej części orczyku znajduję się dodatkowy zaczep, przydatny do zawieszania worka na próbki do badań i przechowywania ich z tuszą w chłodni.

Wieszak W560 Awemak ma solidną konstrukcję ze stali o grubościo 8 mm. Hak o rozstawie 40 cm w pierwszej fazie produkcji poddawany jest śrutowaniu, a następnie malowany proszkowo na kolor pomarańczowy, dzięki czemu jest odporny na korozję, łatwo utrzymać go w czystości oraz zauważyć go w razie zgubienia na zielonym tle podłożą. Wzmacniana konstrukcja wieszaka W560 Awemak sprawia, że jego udźwig wynosi aż 350 kg! Może być wykorzystywany do patroszenia zwierzyny oraz przechowywania pozyskanej tuszy w chłodni, co zapobiega ich zamykaniu i zaparzaniu. Haki do patroszenia marki Awemak są projektowane i produkowane w Polsce.

Cechy wieszaka myśliwskiego W560 Awemak:

  • wykonane ze stalowej blachy o grubości 8 mm
  • do zawieszania zwierzyny o masie do 350 kg
  • wieszak o całkowitym rozstawie ramion aż 40 cm
  • stal poddana śrutowaniu oraz malowaniu proszkowemu
  • wyrazista pomarańczowa kolorystyka zwiększa widoczność wieszaka i ułatwia jego odszukanie pośród roślinności
  • dodatkowe zaczepy do na troczki
  • zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce
Awemak
739-002
2 Przedmioty

Opis

Typ materiału
stal
phone
phone