Uchwyt na szybę Vortex Pro Car Window Mount QR - 1 - kolba

Uchwyt na szybę Vortex Pro Car Window Mount QR

389,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Uchwyt na szybę Vortex Pro Car Window Mount QR to praktyczne rozwiązanie umożliwiające wygodną i stabilną obserwację bez wychodzenia z pojazdu.

Uchwyt ma niskoprofilową konstrukcję wykonaną z anodowanego aluminium, co zapewnia jej lekkość i wytrzymałość. Szczęki montażu mają od wewnątrz gumowe wstawki, które chronią przed zarysowaniem szyby i przesuwaniem uchwytu.

Zaczep wyposażony jest w standardową szybkozłączkę Arca Swiss( gwint 1/4-20), pasującą do wszystkich lornetek i lunet obserwacyjnych marki Vorex.

Bazę, do której mocujemy optykę, osadzono na obrotowej podstawie, pozwalającej na płynną zmianę kierunki obserwacji oraz łatwe podążanie za celem. Do regulacji położenia zastosowano dźwignię z gumowaną rączką, która pozwala na precyzyjne i wygodnie ustawienie optyki.

Vortex Pro Car Window Mount pozwala na komfortową obserwację i jednoczesne zachowanie wolnych rąk, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas polowania, obserwacji dzikiej przyrody oraz ochrony obiektowej. Uchwyt ma maksymalną nośność 2500 g.

186-483
3 Przedmioty

Opis

Typ materiału
aluminium
phone
phone