Replika karabinek ASG H&K Heckler&Koch G36C metalowa lufa 6 mm - 1 - Karabiny i karabinki

Replika karabinek ASG H&K Heckler&Koch G36C metalowa lufa 6 mm

329,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

H&K G36C to elektryczna replika asg, przeznaczona dla początkujących graczy wyposażona w celownik kolimatorowy, chwyt przedni oraz atrapę tłumika dźwięku.

Modułowa budowa

Korpus repliki wykonano z wytrzymałego polimeru o matowej, antypoślizgowej fakturze. Z metalu powstały wewnętrzne podzespoły m.in. lufa.

Dzięki składanej na bok kolbie i zwartej konstrukcji replika jest wygodna do transportowania i łatwiej nią operować w pomieszczeniach.

Karabinek wyposażono w 4 szyny Picatinny, służące do montażu wybranych akcesoriów strzeleckich np. celownika kolimatorowego, laserowego wskaźnika celu, chwytu przedniego (w zestawie) lub latarki.

Replika ma licencjonowane oznaczenie producenta Heckler&Koch, element ten z pewnością ucieszy airsoftowców dbających o detale konstrukcyjne.

Dwa tryby ognia

Karabinek ma napęd elektryczny (polimerowy gear-box), dzięki czemu replika może strzelać zarówno ogniem pojedynczym, jak i ciągłym. Wystrzelone kulki osiągają prędkość około 220 fps, a ich zasięg skuteczny wynosi około 20-25 m.

W odróżnieniu od replik sprężynowych, karabinki zasilane elektrycznie nie wymagają przeładowania przed każdym strzałem, dlatego zapewniają dużo większą szybkostrzelność i dynamikę działania.

W karabinku zastosowano customowy gearbox o szybkostrzelności aż 900 kulek na minutę. Wystrzelone kulki osiągają prędkość początkową do 240 fps, zasięg skuteczny wynosi ponad 20 m, dzięki czemu z taką repliką możemy bez kompleksów rywalizować na zlocie lub „strzelance”.

Replika zasilana jest akumulatorem mini 7,2 V 500 mAh chowanym w chwycie karabinka. Do ładowania akumulatora otrzymujemy standardową ładowarkę sieciową.

Obustronny bezpiecznik/ selektor ognia umiejscowiono nad chwytem pistoletowym, co umożliwia wygodną obsługę osobom prawo i leworęcznym.

Precyzja strzałów

H&K G36 C regulowany system hop-up, który umożliwia dokładne ustawienie trajektorii kulki, co zwiększa zasięg oraz celność strzałów.

Wymienny magazynek

W zestawie znajduje się polimerowy magazynek mid-cap o pojemności 48 kulek. Dzięki bocznym zaczepom, magazynki od HK G36 C można łączyć razem, co znacząco przyspiesza i ułatwia ich wymianę.

Akcesoria w zestawie:

  • Magazynek mid-cap,
  • akumulator 8,4 1100 mAH
  • ładowarka sieciowa,
  • kolimator,
  • pas nośny,
  • chwyt przedni,
  • atrapa tłumika dźwięku.
Heckler&Koch
054-007
27 Przedmioty

Opis

Elementy zestawu tej repliki asg
atrapa tłumika dźwięku, celownik kolimatorowy, ładowarka do akumulatora, akumulator
Typ zasilania
elektryczne
Składana kolba
tak
Materiał obudowy
polimer
Typ wtyku
mała Tamiya
Producent
Umarex, Niemcy
Hop-up
jest regulowany
Typ magazynka
mid-cap

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Zobacz także

phone
phone