Wiatrówka Hämmerli Hunter Force 750 Combo 4,5 mm

699,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Hämmerli Hunter Force 750 Combo - precyzyjny karabinek pneumatyczny z światłowodowymi przyrządami celowniczymi

Hämmerli Hunter Force 750 Combo 4,5 mm to pneumatyczny karabinek z łamaną lufą, wyposażony w światłowodowe przyrządy celownicze oraz celownik optyczny 4×32 z siatką celowniczą Duplex.

Klasyczny styl z drewnianą osadą

Karabinek został wykonany z drewna bukowego i ma klasyczną linię wzorowaną na broni myśliwskiej. Kratkowanie na łożu i chwycie pistoletowym poprawia chwyt i nadaje eleganckiego stylu. Osada z symetryczną baką typu Monte Carlo pozwala na wygodne złożenie do strzału strzelcom prawo- i leworęcznym.

Precyzyjny mechanizm spustowy

Hunter Force 750 posiada regulowany dwustopniowy mechanizm spustowy, który umożliwia użytkownikowi indywidualne ustawienie drogi wstępnej oraz ruchu jałowego, wpływając na przewidywalność pracy mechanizmu spustowego i poprawiając celność.

Wysoka prędkość początkowa i duży zasięg

Dzięki gwintowanej lufie o długości 466 mm, karabinek zapewnia wysoką celność i powtarzalność strzałów. Wystrzelony śrut osiąga prędkość początkową około 250 m/s (~16 J), co pozwala na celne strzelanie na większych dystansach.

Nowoczesne przyrządy celownicze

Hunter Force 750 został wyposażony w światłowodowe przyrządy celownicze - tunelową muszkę i mikrometryczną szczerbinę regulowaną w pionie i poziomie. W zestawie znajduje się również celownik optyczny o 4× powiększeniu z popularną siatką celowniczą Duplex 30/30.

Łatwe odbezpieczenie i wygodne ładowanie

Podczas naciągania sprężyny mechanizm spustowy zostaje automatycznie zablokowany. Deaktywacja bezpiecznika przed oddaniem strzału jest łatwa i nie zakłóca procesu celowania. Karabinek ładowany jest bezpośrednio do komory w lufie poprzez klasyczne „złamanie lufy”.

Sprawdzona jakość w atrakcyjnej cenie

Hämmerli Hunter Force 750 Combo 4,5 mm to precyzyjny karabinek pneumatyczny, który zyskał uznanie wśród osób szukających trwałej i skutecz

Opracowanie: AirGun.pl
Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Hämmerli
052-000
10 Przedmioty

Opis

Typ zasilania
sprężynowy
Kaliber [mm]
4,5 mm
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Możliwość zamontowania
celownik optyczny
Wymagane zezwolenie?
nie
Wykończenie kolby/osady
drewno
Typ naciągu
klasyczny - łamany
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik automatyczny
Ilość szyn montażowych
1
Cechy dodatkowe
regulowany spust
Elementy zestawu wiatrówki
karabinek pneumatyczny, montaż lunety, luneta
Klasa celności
precyzyjna
Producent
Hammerli, Niemcy
Typ śrutu
diabolo
Odrzut
duży (od 11 J)
Ilość bezpieczników
1
Typ szyny
11 mm (dovetail)
Kolor
brązowy
phone
phone