Pistolet maszynowy wiatrówka Heckler&Koch MP7 SD 4.5 mm sprężynowa - 1 - Karabinki sprężynowe
  Pistolet maszynowy wiatrówka Heckler&Koch MP7 SD 4.5 mm sprężynowa - 2 - Karabinki sprężynowe
  Pistolet maszynowy wiatrówka Heckler&Koch MP7 SD 4.5 mm sprężynowa - 3 - Karabinki sprężynowe
  Pistolet maszynowy wiatrówka Heckler&Koch MP7 SD 4.5 mm sprężynowa - 1 - Karabinki sprężynowe
  Pistolet maszynowy wiatrówka Heckler&Koch MP7 SD 4.5 mm sprężynowa - 2 - Karabinki sprężynowe
  Pistolet maszynowy wiatrówka Heckler&Koch MP7 SD 4.5 mm sprężynowa - 3 - Karabinki sprężynowe

Pistolet maszynowy wiatrówka Heckler&Koch MP7 SD 4.5 mm sprężynowa

589,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Wiatrówka Heckler & Koch MP7A1 SD - militarny styl wiatrówki sprężynowej Wiatrówka Heckler & Koch MP7A1 SD to wiatrówka sprężynowa z łamaną lufą, wzorowana na pistolecie maszynowym MP7, używanym przez większość jednostek specjalnych na całym świecie. Propozycja ta skierowana jest do miłośników militariów, którzy szukają poręcznej wiatrówki do rekreacji i nauki strzelania.

Cechy i funkcje

Wiatrówka posiada poręczną konstrukcję łączącą cechy pistoletu i karabinka. Korpus, łoże oraz chwyt wykonano z wytrzymałego polimeru, natomiast kluczowe elementy takie jak lufa wewnętrzna, mechanizm spustowy, bezpiecznik oraz prowadnice kolby wykonano z metalu. Wiatrówka ma wysuwaną kolbę z możliwością blokowania w 3 pozycjach długości, dzięki czemu z wiatrówki mogą wygodnie strzelać młodsi użytkownicy i panie. Wiatrówka ma klasyczny napęd sprężynowo-tłokowy, w którym kompresji powietrza dokonujemy mechanicznie poprzez "złamanie lufy". Łącznie w wiatrówce znajdują się 3 szyny Picatinny do montażu akcesoriów strzeleckich, takich jak latarka, laserowy wskaźnik celu oraz celownik kolimatorowy. Mechanizm spustowy można zablokować/odblokować za pomocą obustronnego bezpiecznika.

Stylowe rozwiązania

Na pierwszy rzut oka Heckler & Koch MP7A1 SD nie przypomina klasycznej wiatrówki sprężynowej, kierując masze skojarzenia raczej w kierunku broni PWD o kompaktowej konstrukcji. Wiatrówka posiada 3 punkty podparcia i wyróżnia się zwartą i lekką budową (1920 g). Wiatrówka jest wzorowana na niemieckim pistolecie maszynowym MP7A1, używanym m.in. przez służby bezpieczeństwa, żołnierzy żandarmerii oraz jednostek specjalnych. Wiatrówka ma wysuwaną kolbę z możliwością blokowania w 3 pozycjach długości. Dzięki takiej funkcjonalności z wiatrówki mogą wygodnie strzelać także młodsi użytkownicy i panie. Po pełnym złożeniu kolby długość wiatrówki ulega zmniejszeniu blisko o połowę.

Łącząc militarne wzornictwo z klasycznym napędem

Heckler & Koch MP7A1 SD działa na zasadzie sprężynowo-tłokowej, w której kompresję powietrza dokonujemy poprzez „złamanie lufy”. Ta klasyczna forma napędu, mimo upływu czasu, nadal uchodzi za jedną z najbardziej popularnych i najtańszych w eksploatacji. Solidny stalowy zaczep pewnie blokuje lufę po przełamaniu. Pistolet strzela śrutem diabolo 4,5 mm, z maksymalną energią 7,5 J.

Światłowodowe przyrządy celownicze

Heckler & Koch MP7A1 SD wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze z wzbogaconymi światłowodami, które przyspieszają i ułatwiają zgrywanie muszki i szczerbiny. Na lufie osadzono atrapę tłumika dźwięku, która ułatwia napinanie mocnej sprężyny. Tłumik ma walor głównie ozdobny, nadający wiatrówce militarnego stylu. Na łożu i grzbiecie wiatrówki znajdują się szyny Picatinny

Opracowanie: AirGun.pl
Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

Heckler&Koch
054-134
9 Przedmioty

Opis

Typ szyny
22 mm (picatinny)
Możliwość zamontowania
celownik laserowy, celownik optyczny, latarka
Ilość bezpieczników
1
Producent
Umarex, Niemcy
Ilość szyn montażowych
3
Typ naciągu
klasyczny - łamany
Klasa celności
rekreacyjna
Typ śrutu
diabolo
Typ zasilania
sprężynowy
Wymagane zezwolenie?
nie
Kaliber [mm]
4,5 mm
Kolor
czarny
➤ Materiał kolby
Syntetyk
➤ Typ kolby
Subkarabinek
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Sprężyna
phone
phone