Kabura Umarex T4E do HDR 50 - 1 - Kabury
  Kabura Umarex T4E do HDR 50 - 2 - Kabury
  Kabura Umarex T4E do HDR 50 - 1 - Kabury
  Kabura Umarex T4E do HDR 50 - 2 - Kabury

Kabura Umarex T4E do HDR 50

124,90 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Kabura Umarex T4E do HDR 50 pozwala na bezpieczne przenoszenie rewolweru na pasie wraz z zapasowym magazynkiem. Kabura dla osób praworęcznych.

Wytrzymała konstrukcja

Kaburę wykonano metodą wtryskową z wytrzymałego polimeru, lekkiego materiału, o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i działanie warunków atmosferycznych.

Regulowany montaż na pas

Do przenoszenia kabury na pasie zastosowano regulowany klips. Rozwiązanie to pozwala na łatwe mocowanie kabury zarówno na pasie taktycznym, jak i pasie typu casual. Pomimo masywnej konstrukcji kabura przylega blisko ciała i pozwala na dyskretne noszenie rewolweru HDR 50.

Automatyczna blokada

W kaburze zastosowano automatyczną blokadę, która zapobiega wypadnięciu markera podczas przenoszenia oraz chroni przed nieautoryzowanym dostępem.

Dobycie rewolweru wymaga odpowiedniego chwytu oraz wciśnięcia palcem wskazującym przycisku blokady, umieszczonej na zewnętrznej ściance kabury.

To skuteczne i proste w obsłudze zabezpieczenie utrudnia dostęp osobom niepowołanym i zapewnia bezpieczeństwo podczas noszenia oraz wyjmowania rewolweru.

Ładownica na magazynek

Kabura ma zewnętrzną przegrodą, która pełni funkcję ładownicy służącej do przenoszenia dodatkowego magazynka. Posiadanie pod ręką zapasowego magazynka znacząco zwiększa możliwości obrony, zwłaszcza w przypadku większej ilości napastników.

344-031
80 Przedmioty

Opis

Typ kabury
na pas
Typ materiału
polimer
Sposób przenoszenie
zewnętrzna
Na stronę
prawą
Producent
Umarex, Niemcy
Blokada
tak
phone
phone