Kabura Walther do PPQ - 1 - Kabury

Kabura Walther do PPQ

119,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Kabura Walther do PPQ przeznaczona jest do wszystkich modeli pistoletów Walther P99 oraz Walther PPQ M2.

Uniwersalne zastosowanie

Kabure wyprodukowała dla koncernu Umarex izraelska firma IWI. Pasuje do wszystkich modeli pistoletów Walther P99 i PPQ M2 tj. do broni palnej, hukowej, replik asg oraz wiatrówek.

Wytrzymała konstrukcja

Kaburę wykonano metodą wtryskową z tworzywa sztucznego o dużej gęstości, materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne, wysoką temperaturę oraz działanie olejów i rozpuszczalników.

Płetwa 360°

Kabura mocowana jest na pasie (maksymalna szerokość 55 mm) za pomocą szerokiej płetwy, dzięki czemu przylega blisko ciała strzelca i jest dyskretna w przenoszeniu.

Płetwa ma płynną regulacją kąta nachylenia w zakresie 360°, dlatego kaburę można dostosować do własnych preferencji, co zwiększa komfort oraz szybkość dobycia. Regulacji dokonujemy za pomocą klucza imbusowego.

Zabezpieczenie

W kaburze zastosowano skuteczny mechanizm blokujący, który zapobiega wypadnięciu broni podczas przenoszenia oraz chroni przed nieautoryzowanym dostępem.

Dobycie broni wymusza zastosowania prowidłowego chwytu oraz wciśnięcie palcem wskazującym przycisku blokady na zewnętrznej ściance kabury.

Takie zabezpieczenie utrudnia niepowołany dostęp do pistoletu oraz zwiększa bezpieczeństwo dobycia.

Walther
125-183
47 Przedmioty

Opis

Blokada
tak
Typ kabury
na pas
Pasuje do
Repliki ASG, Pistolet, Wiatrówka
Sposób przenoszenie
zewnętrzna
Na stronę
prawą
Typ materiału
tworzywo sztuczne
phone
phone