Kamizelka męska taktyczna Maskpol

579,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Plate carrier Maskpol TMP oferuje użytkownikom najistotniejszą w warunkach bojowych cechę - niezawodność. Ta prosta kamizelka taktyczna została wykonana z jednej z najbardziej wytrzymałych mechanicznie tkanin - nylonowej Cordura 700 łączącej w sobie odporność na przetarcia oraz zerwanie. Pełne pokrycie taśmami w standardzie MOLLE / PALS pozwoli Ci na szeroką możliwość konfiguracji, a zastosowanie siatki dystansowej i comfort padów na szelkach zagwarantuje komfort przy użytkowaniu nawet ciężkich płyt klasy IV.

Kamizelka taktyczna Maskpol oferuje użytkownikowi:
  • Prostą, funkcjonalną konstrukcję skupioną na maksymalnej niezawodności
  • Niezwykle wytrzymałą tkaninę Cordura 700 odporną na przetarcia i zerwanie
  • Możliwość przenoszenia płyt balistycznych - konstrukcja typu plate carrier
  • Wnętrze obszyte siatką dystansową poprawiającą wentylację i komfort użytkownika
  • Szelki z odpinanymi comfort padami gwarantującymi wygodę przy ciężkich płytach
  • Umieszczone na comfort padach rzepowe taśmy pozwalające na organizację kabli
  • System taśm w standardzie MOLLE / PALS pozwalający na doczepianie modułów
  • Dodatkowo wzmocniony uchwyt ewakuacyjny, usytuowany na plecach kamizelki
  • Łatwe w regulacji cummerbundy wyposażone w taśmy systemu MOLLE / PALS
  • Nowoczesny kamuflaż Multicam dostosowany do szerokiej gamy środowisk

Kamizelka taktyczna Maskpol została stworzona na bazie niezwykle trwałego materiału jakim jest nylonowa tkanina Cordura. W tym wypadku wykorzystano jej nieco odciążoną odmianę 700 denierów. Połączenie to pozwoliło na ograniczenie masy przy jednoczesnym zachowaniu ekstremalnej wytrzymałości konstrukcji. Plate carrier Maskpol pozwala na przenoszenie twardych płyt balistycznych SAPI w rozmiarach od S do L, co w połączeniu z wygodną regulacją szelek i cummerbundów pozwoli wygodnie z niego korzystać większości użytkowników.

Kamizelka taktyczna Maskpol TMP - prosta i niezawodna konstrukcja dostosowana do nowoczesnego pola walki

 

Wewnętrzna powierzchnia kamizelki taktycznej została uszyta z przestrzennej siatki charakteryzującej się świetnymi właściwościami amortyzującymi oraz doskonałą wentylacją. Sprawia to, że omawiany model będzie komfortowy w użytkowaniu zarówno pod kątem ogólnej wygody jak i komfortu termicznego. Zastosowane na szelkach comfort pady sprawiają, że nawet przy wykorzystaniu ciężkich płyt klasy IV kamizelka nie będzie uciążliwa przy długotrwałym noszeniu.

Kamizelka taktyczna w kamuflażu Multicam - najbardziej uniwersalnym wzorze maskującym

 

Tkanina kamizelki Maskpol została nadrukowana w nowoczesny kamuflaż Multicam, doskonale sprawdzający się w całej gamie środowisk. Czy to suche stepy, czy zniszczone zabudowania - Multicam skutecznie rozbija sylwetkę znacząco ograniczając naszą widoczność. Służące do montażu akcesoryjnych ładownic taśmy PALS wykonane zostały z kompatybilnej kolorystycznie taśmy poliamidowej w kolorze piaskowym.

Maskpol
612-020
7 Przedmioty

Opis

Skład tkaniny
cordura
Producent
Maskpol, Polska