Brzeszczot do piły Silky F180-14 - 1 - WIĘCEJ KATEGORII

Brzeszczot do piły Silky F180-14

87,90 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Zapasowy brzeszczot 180-14 do piły Silky F180 przeznaczony do suchego drewna sezonowanego.

Brzeszczot został wycięty laserowo z japońskiej stali klasy premium pokrytej warstwą chromu, chroniącej przed korozją, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz sokami drzewnymi.

Zęby osadzone w 4 płaszczyznach są hartowane impulsowo, dzięki czemu krawędź tnąca jest twarda i odporna, a pozostała część brzeszczotu zachowuje odpowiednią giętkość i elastyczność. Przeciwdziała to złamaniu piły nawet przy nieodpowiednim lub niedbałym użytkowaniu. Precyzyjnie ostrzone zęby brzeszczotu o przekroju klepsydry, mają idealnie gładką powierzchnię, co zapobiega klinowaniu się piły podczas pracy.

W celu usprawnienia i zwiększenia wydajności oraz komfortu pracy jeden z zębów brzeszczotu jest skierowany na zewnątrz. Przyspiesza to odprowadzanie wiórów i zapewnia niemal idealnie gładką powierzchnię odcinanego drewna.

Brzeszczot typu Fine posiada 14 zębów na każde 30 mm swojej długości, dlatego najlepiej sprawdzi się podczas rżnięcia suchego drewna o grubości do 90 mm. Powstały w drewnie rzaz ma szerokość 1,1 mm.

Silky
300-027
4 Przedmioty

Opis

Kierunek cięcia
tył
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Typ stali
węglowa
Producent
Silky, Japonia
phone
phone