• Nowy
Scyzoryk Fox Vulpis Sky Blue Aluminium, Polished N690 (FX-VP130 SB)
Scyzoryk Fox Vulpis Sky Blue Aluminium, Polished N690 (FX-VP130 SB)
Scyzoryk Fox Vulpis Sky Blue Aluminium, Polished N690 (FX-VP130 SB)
Scyzoryk Fox Vulpis Sky Blue Aluminium, Polished N690 (FX-VP130 SB)

Scyzoryk Fox Vulpis Sky Blue Aluminium, Polished N690 (FX-VP130 SB)

130,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Czy jesteś zmęczony szwajcarskim designem? Czy pragniesz czegoś nowego, świeżego, a jednocześnie eleganckiego? Jeśli tak, to Fox Vulpis Sky Blue Aluminium, Polished, zdobywca nagrody European Product Design Award 2023 jest właśnie dla Ciebie! Ten nóż, będący częścią nowej serii Fox Knives Vulpis, to prawdziwe arcydzieło włoskiego rzemiosła. Fox Vulpis to nie tylko nóż, to narzędzie wielofunkcyjne, które z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby. Wykonany z dobrej stali, jest mały, wszechstronny i niezwykle wytrzymały. Ale to nie wszystko! Fox Vulpis jest dostępny w kilku wariantach, w zależności od doboru narzędzi, użytych materiałów oraz kolorów okładzin. Jego ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej N690Co, która jest niezwykle twarda i odporna na korozję. Dzięki temu, Fox Vulpis jest nie tylko elegancki, ale także niezwykle praktyczny. Czy jesteś gotowy na zmianę? Czy jesteś gotowy na Fox Vulpis Sky Blue Aluminium, Polished? Jeśli tak, to nie zwlekaj! Wypróbuj włoską elegancję i doświadcz różnicy. Fox Vulpis czeka na Ciebie!

Ilość ostrzy (1), ilość narzędzi / funkcji (1).

N690Co - odporna na korozję, wysokowęglowa 1.07% (C), martenzytyczna stal chromowa 17.30% (Cr) z dodatkiem molibdenu 1.10% (Mo), wanadu 0.10% (V) i kobaltu 1.50% (Co) dla uzyskania strukturalnej jednorodności. Charakteryzuje się wyjątkowo wysoką odpornością na korozję i długim trzymaniem krawędzi. Jedna z najlepszych obecnie stali narzędziowych na świecie. Uzyskuje twardość 57-60 HRC. Wytwarzana przez Böhler Edelstahl w Kapfenberg w Austrii. 

Głownia główna - o profilu Sheepsfoot, grubości 2.0 mm, wykonana z polerowanej stali nierdzewnej N690Cohartowanej w przedziale 58-60 HRC. Nalezy tu wspomnieć, że użycie markowej stali tak wysoko hartowanej jest czymś niezwykłym, gdyż nawet renomowane firmy używają zwykle najprostszych stali nierdzewnych. Ostrze gładkie Plain wyprowadzono szlifem płaskim pełnym (Full Flat Grind), co w połączeniu z nieznaczną grubością klingi zapewnia ponadprzeciętne właściwości tnące. Ostrze otwierane za pomocą nacięcia nail nick na głowni. I tu kolejna innowacja, zamiast kłopotliwego nacięcia mamy otwór w klindze dzięki czemu otwieranie jest znacznie łatwiejsze.

Rękojeść - okładziny w kolorze błękitnym. Wykonane z odpornego na działanie temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne anodyzowanego aluminium. Prosty kształt świetnie dopasowuje się do każdej dłoni. W tylnej części szeroki otwór na przewleczenie linki asekuracyjnej lub ozdobnej.

Ostrza / funkcje
1. Ostrze główne 55.0 mm

Dane techniczne:
Numer produktu: FX-VP130 SB
Nazwa produktu: Vulpis Sky Blue Aluminium, Polished

Długość całkowita: 133.0 mm / 5.24"
Długość głowni: 55.0 mm / 2.17"
Grubość głowni: 2.0 mm / 0.08"
Długość rękojeści: 76.0 mm / 3.04"
Grubość rękojeści: b.d.
Waga: 26.0 g / 0.92 oz

Materiał głowni: Böhler N690Co
Twardość głowni: 58-60 HRC
Szlif głowni: Flat
Wykończenie głowni: Polished

Materiał rękojeści: Aluminium
Kolor wykończenie rękojeści: Sky Blue
Materiał backspacera: Stainless Steel
Kolor backspacera: Gray

Ilość ostrzy: 1
Ilość narzędzi/funkcji: 1

Mechanizm pivota: b.d.
Blokada: Slip Joint
Sposób otwierania: Manual, nail nick
Dodatkowe akcesoria: Brak

Designer: Fox
Marka: Fox
Producent: Fox Cutlery, Włochy
Kraj pochodzenia: Włochy

O  We ship to EU countries.

Fox
FX-VP130 SB
5 Przedmioty

Opis

Długość towaru w centymetrach
11
Wysokość towaru w centymetrach
3
Szerokość towaru w centymetrach
5
Waga gabarytowa w gramach
27.5
phone
phone