Brzeszczot do piły Silky Pocketboy Curve 130-8 - 1 - Piły i toporki

Brzeszczot do piły Silky Pocketboy Curve 130-8

99,90 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Zapasowy brzeszczot 130-8 do piły Silky Pocketboy Curve przeznaczony do cięcia świeżego i mokrego drewna.

Brzeszczot został wycięty laserowo z japońskiej stali klasy premium pokrytej warstwą chromu, chroniącej przed korozją, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz sokami drzewnymi.

Zęby osadzone w 4 płaszczyznach są hartowane impulsowo, dzięki czemu krawędź tnąca jest twarda i odporna, a pozostała część brzeszczotu zachowuje odpowiednią giętkość i elastyczność. Przeciwdziała to złamaniu piły nawet przy nieodpowiednim lub niedbałym użytkowaniu. Precyzyjnie ostrzone zęby brzeszczotu o przekroju klepsydry, mają idealnie gładką powierzchnię, co zapobiega klinowaniu się piły podczas pracy.

Ostrze o łagodnym łukowatym profilu przyspiesza cięcie i zwiększa wydajność pracy nawet o 15-20%. Lekko owalny kształt zapobiega wypadaniu piły z rzazu oraz ułatwia ścinanie gałęzi znajdujących się ponad naszymi ramionami.

W celu usprawnienia i zwiększenia wydajności oraz komfortu pracy jeden z zębów brzeszczotu jest skierowany na zewnątrz. Przyspiesza to odprowadzanie wiórów i zapewnia niemal idealnie gładką powierzchnię odcinanego drewna.

Brzeszczot o długości 130 mm typu medium posiada 8 zębów na każde 30 mm swojej długości, dlatego najlepiej sprawdzi się podczas rżnięcia świeżego drewno o grubości do 65 mm.

Powstały w drewnie rzaz ma szerokość 1,2 mm.

Silky
300-030
3 Przedmioty

Opis

Kierunek cięcia
tył
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Typ stali
węglowa
Producent
Silky, Japonia
phone
phone