• Nowy

Prasa RCBS Rock Chucker Supreme IV z zestawami do spłonkowania

1 519,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Prasa RCBS Rock Chucker Supreme IV z zestawami do spłonkowania przeznaczony dla osób rozpoczynających przygodę z samodzielnym wytwarzaniem amunicji tzw. elaboracją. Model łączy solidną konstrukcję z wysoką funkcjonalnością, zapewniając wydajność i trwałość, które docenią zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy. Dzięki możliwości montażu zestawów do spłonkowania, prasa ta oferuje pełną wszechstronność w procesie przygotowywania amunicji.

Prasa do elaboracji amunicji RCBS Rock Chucker Supreme IV — wydajna i funkcjonalna

Jednostopniowa prasa RCBS Rock Chucker Supreme IV cechuje się łatwością i wygodą obsługi, wyjątkową wytrzymałością oraz wszechstronnością. Żeliwna prasa ma stalową dźwignię z uchwytem kulowym, prześwit 108 mm, który umożliwia elaborację amunicji wszystkich kalibrów pistoletowych oraz amunicji karabinowej. Ramię dźwigni umieszczone jest centralnie, co pozwala na wygodną oburęczną obsługę prasy. Prasa Rock Chucker Supreme IV jest kompatybilna ze wszystkimi matrycami o gwincie 7/8 × 14 z tuleją oraz 1-1/4"-12 bez tulei.

Cechy prasy RCBS Rock Chucker Supreme IV:

  • Solidna konstrukcja: Wykonana z wytrzymałego odlewu stalowego, prasa gwarantuje stabilność i niezawodność podczas długotrwałego użytkowania.
  • Wszechstronność: Zestawy do spłonkowania (dla dużych i małych spłonek) umożliwiają precyzyjne i łatwe przygotowanie amunicji zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
  • Ergonomiczny uchwyt: Duży, wygodny uchwyt z możliwością regulacji kąta pracy pozwala na komfortowe i efektywne użytkowanie prasy.
  • Kompatybilność: Obsługuje większość standardowych matryc i akcesoriów RCBS oraz innych producentów, co czyni ją uniwersalnym wyborem dla elaboracji różnych kalibrów.
  • Prasa jednostanowiskowa Rock Chucker Supreme IV.
  • Ręczna spłonkownica do małych i dużych spłonek.
  • Zestaw do smarowania łusek.
  • Przyrząd do wygładzania krawędzi szyjki łuski.
  • Taca uniwersalna na 50 łusek.
  • Zestaw kluczy imbusowych.
  • Narzędzie do wygładzania krawędzi szyjki łuski.

Ręczna spłonkownica to solidne urządzenie, które pozwala na szybkie i bezpieczne osadzanie małych i dużych spłonek. Urządzenie składa się z tacy do spłonek (dużych i małych), blokady uchwyt łuski oraz sprężynującego chwytu z odlewu metali. W urządzeniu zastosowano prosty i funkcjonalny system (ogranicznik), który zapobiega przypadkowego wysuwaniu się spłonki z prowadnicy osadzającej. Spłonkownica jest kompatybilna z większością uchwytów łusek (brak w zestawie) stosowanych w prasach.

Prasa RCBS Rock Chucker Supreme IV z zestawami do spłonkowania to doskonały wybór dla osób poszukujących niezawodnego narzędzia do precyzyjnego przygotowywania amunicji, zarówno w warunkach domowych, jak i profesjonalnych. Dzięki solidnej konstrukcji i szerokiej funkcjonalności zapewnia wydajność i dokładność, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

659-000
2 Przedmioty
phone
phone