

✭ Kurier 17zł ✭ Paczkomat 13zł
Płyn Vaco na komary, kleszcze i meszki dla dzieci stworzono na podstawie formuły opracowanej z myślą o najmłodszych. Środek odstrasza owady, jednocześnie posiadając przyjemny, pudrowy zapach.
W składzie preparatu znajdziemy butyloacetyloaminopropionian etylu i olejek z australijskiego eukaliptusa cytrynowego, czyli substancje bezpieczne i skuteczne. Warto dodać, że swoje właściwości zachowają nawet do 5 godzin od momentu aplikacji.
Produkt należy stosować na nieosłonięte części ciała z odległości 15-20 cm, a w przypadku aplikacji na twarz i szyję należy najpierw spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować środek na ciele. Preparatu nie należy stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe oraz na materiały syntetyczne.
Produkt jest odpowiedni dla dzieci od pierwszego roku życia i dla osób o skłonnościach do podrażnień. Ochrona zapewnia stopień 3 w skali VACO. Oznacza to, że środek sprawdzi się podczas aktywności na świeżym powietrzu, takich jak spacer czy zabawa z czworonogiem.
Opis
Dane dystrybutora (rozwiń)
* Produkt ten został wprowadzony do oferty przed dniem 13 grudnia 2024 r., tj. przed wejściem w życie dyrektywy Unii Europejskiej w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR).
Zakaz wyrzucania do odpadów komunalnych.