Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack stożek 15 ml - 1 - GAZY PIEPRZOWE

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack stożek 15 ml

28,90 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Perfecta Stop Attack stożek 15 ml to skuteczny gaz pieprzowy o zasięgu 3 metrów, który w formie szerokiej chmury uwalnia substancję czynną o 10% stężeniu kapsaicyny.

Ławy do przenoszenia

Perfecta Stop Attack to kompaktowy gaz pieprzowy o pojemności 15 ml, który łatwo przenosić w kieszeni kurtki lub damskiej torebce. Pojemnik ma klips, który umożliwia także mocowanie miotacza na pasku lub krawędzi kieszeni.

Błyskawiczne działanie

Substancją czynną miotacza jest 10% roztwór OC, środka o skutecznym działaniu obezwładniającym. Gaz pieprzowy niemal natychmiastowo wywołuje silne pieczenie skóry, łzawienie oczu oraz podrażnienie dróg oddechowych.

Napastnik potraktowany gazem ma ograniczone pole widzenia, odczuwa duszności oraz intensywne pieczenie skóry co wywołuje dezorientację, podczas której nie jest w stanie podejmować skoordynowanych działań.

Średni czas działania gazu wynosi do 30 minut, co pozwala nam na bezpieczne oddalenie się oraz wezwanie pomocy. Perfecta Stop Attack jest skuteczny wobec osób pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających.

Bezpieczny dystans

Użycie miotacza jest proste i instynktowne, nie wymaga pozwolenia i przeszkolenia, warto jednak zapoznać się z jego obsługą wcześniej. W sytuacji zagrożenia należy wycelować miotacz w twarz napastnika oraz wcisnąć przycisk.

Miotacz za pośrednictwem dyszy wyrzuca stożkową chmurę gazu pieprzowego na dystans około 3 m, dzięki czemu gaz zapewnia skuteczną obronę z bezpiecznej odległości.

Gaz w formie chmury jest zalecany dla kobiet, ponieważ w sytuacji stresu szeroka chmura daje większe szanse na trafienia napastnika.

Perfecta
262-023
263 Przedmioty

Opis

Typ napastnika
człowiek
Substancja drażniąca (aktywna)
oleożywica, czyli kapsaicyna
Producent
Umarex, Niemcy
phone
phone