Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme stożek 40 ml - 1 - GAZY PIEPRZOWE
  Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme stożek 40 ml - 2 - GAZY PIEPRZOWE
  Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme stożek 40 ml - 1 - GAZY PIEPRZOWE
  Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme stożek 40 ml - 2 - GAZY PIEPRZOWE

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme stożek 40 ml

24,90 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Perfecta Stop Attack Xtreme stożek 40 ml to skuteczny gaz pieprzowy o zasięgu 4 metrów, który w formie szerokiej chmury uwalnia substancję czynną o 15% stężeniu kapsaicyny.

Ławy do przenoszenia

Perfecta Stop Attack Xtreme to poręczny gaz pieprzowy o pojemności 40 ml, który łatwo przenosić w kieszeni lub damskiej torebce

Błyskawiczne działanie

Substancją czynną miotacza jest 15% roztwór OC, środka o skutecznym działaniu obezwładniającym. Gaz pieprzowy niemal natychmiastowo wywołuje silne pieczenie skóry, łzawienie oczu oraz podrażnienie dróg oddechowych.

Napastnik potraktowany gazem ma ograniczone pole widzenia, odczuwa duszności oraz intensywne pieczenie skóry co wywołuje dezorientację, podczas której nie jest w stanie podejmować skoordynowanych działań.

Średni czas działania gazu wynosi do 40 minut, co pozwala nam na bezpieczne oddalenie się oraz wezwanie pomocy. Perfecta Stop Attack Xtreme jest skuteczny wobec osób pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających.

Bezpieczny dystans

Użycie miotacza jest proste i instynktowne, nie wymaga pozwolenia i przeszkolenia, warto jednak zapoznać się z jego obsługą wcześniej. W sytuacji zagrożenia należy wycelować miotacz w twarz napastnika oraz wcisnąć przycisk.

Miotacz za pośrednictwem dyszy wyrzuca stożkową chmurę gazu pieprzowego na dystans około 4 m, dzięki czemu gaz zapewnia skuteczną obronę z bezpiecznej odległości.

Gaz w formie stożka jest zalecany dla kobiet, ponieważ w sytuacji stresu szeroka chmura daje większe szanse na trafienia napastnika.

Perfecta
262-021
401 Przedmioty

Opis

Substancja drażniąca (aktywna)
oleożywica, czyli kapsaicyna
Typ napastnika
człowiek
Producent
Umarex, Niemcy
Typ rozpylenia gazu
stożek

Zobacz także

phone
phone