Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme strumień 50 ml - 1 - GAZY PIEPRZOWE
  Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme strumień 50 ml - 2 - GAZY PIEPRZOWE
  Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme strumień 50 ml - 1 - GAZY PIEPRZOWE
  Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme strumień 50 ml - 2 - GAZY PIEPRZOWE

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Xtreme strumień 50 ml

27,50 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Perfecta Stop Attack Xtreme strumień 50 ml to skuteczny gaz pieprzowy o zasięgu 5 metrów, który w formie skoncentrowanego strumienia uwalnia substancję czynną o 15% stężeniu kapsaicyny.

Ławy do przenoszenia

Perfecta Stop Attack Xtreme to poręczny gaz pieprzowy o pojemności 50 ml, który łatwo przenosić w kieszeni lub damskiej torebce

Błyskawiczne działanie

Substancją czynną miotacza jest 15% roztwór OC, środka o skutecznym działaniu obezwładniającym. Gaz pieprzowy niemal natychmiastowo wywołuje silne pieczenie skóry, łzawienie oczu oraz podrażnienie dróg oddechowych.

Napastnik potraktowany gazem ma ograniczone pole widzenia, odczuwa duszności oraz intensywne pieczenie skóry co wywołuje dezorientację, podczas której nie jest w stanie podejmować skoordynowanych działań.

Średni czas działania gazu wynosi do 40 minut, co pozwala nam na bezpieczne oddalenie się oraz wezwanie pomocy. Perfecta Stop Attack Xtreme jest skuteczny wobec osób pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających.

Bezpieczny dystans

Użycie miotacza jest proste i instynktowne, nie wymaga pozwolenia i przeszkolenia, warto jednak zapoznać się z jego obsługą wcześniej. W sytuacji zagrożenia należy wycelować miotacz w twarz napastnika oraz wcisnąć przycisk.

Miotacz za pośrednictwem dyszy wyrzuca skoncentrowany strumień gazu pieprzowego na dystans około 5 m, dzięki czemu gaz zapewnia skuteczną obronę z bezpiecznej odległości.

Gaz w formie strumienia jest mniej podatny na wiatr i deszcz, ma większy zasięg i może być używany w sposób precyzyjny.

Perfecta
262-022
216 Przedmioty

Opis

Typ napastnika
człowiek
Producent
Umarex, Niemcy
Typ rozpylenia gazu
strumień
Substancja drażniąca (aktywna)
oleożywica, czyli kapsaicyna

Zobacz także

phone
phone