Nabój laserowy premium do przystrzeliwania 7 x 65 mm Rem - 1 - Zbijaki
  Nabój laserowy premium do przystrzeliwania 7 x 65 mm Rem - 2 - Zbijaki
  Nabój laserowy premium do przystrzeliwania 7 x 65 mm Rem - 1 - Zbijaki
  Nabój laserowy premium do przystrzeliwania 7 x 65 mm Rem - 2 - Zbijaki

Nabój laserowy premium do przystrzeliwania 7 x 65 mm Rem

90,00 zł
Brutto

Laser premium do przystrzelania lufy 7×65 mm Rem to wysokiej jakości urządzenie ułatwiające ustawienie celownika optycznego lub kolimatora niemal bez oddawania strzałów.

Korpus wskaźnika wykonano w całości z mosiądzu, co zapewnia jego trwałość oraz zapobiega porysowaniu lufy. W odróżnieniu od tańszych urządzeń tego typu wskaźnik laserowy premium cechuje się wysoką jakością wykonania (mosiądz) oraz doskonałym skupieniem wiązki laserowa, dzięki czemu mamy gwarancję precyzyjnego ustawienia celownika.

Wskaźnik po włożeniu go do komory nabojowej emituje precyzyjną wiązkę lasera (długość fali 650 nm), która widzimy na celu. Umożliwia to podstawowe ustawienie lunety i kolimatora bez konieczności oddawania strzałów lub ograniczające ich ilość do zaledwie kilku, co oszczędza nasz czas i pieniądze. Strzelając na duże odległości, należy pamiętać o balistyce pocisku, dlatego po wstępnej kalibracji przy użyciu wskaźnika należy zawsze oddać strzał kontrolny potwierdzający prawidłowość ustawień. Wskaźniki laserowe premium dedykowane są do wszystkich najważniejszych kalibrów broni myśliwskiej i sportowej.

Zalecany dystans przystrzeliwania do 25-30 m.

Cechy:

  • precyzyjne skupienie wiązki
  • solidne budowa
  • bardzo dobra widoczność
  • niski pobór prądu
  • baterie w zestawie
Dzika Knieja
440-006
7 Przedmioty

Opis

Regulacja wiązki lasera
nie
Typ materiału
mosiądz
Kolor
złoty
phone
phone