Walizka na broń krótką Umarex - 1 - WIĘCEJ KATEGORII
  Walizka na broń krótką Umarex - 2 - WIĘCEJ KATEGORII
  Walizka na broń krótką Umarex - 1 - WIĘCEJ KATEGORII
  Walizka na broń krótką Umarex - 2 - WIĘCEJ KATEGORII

Walizka na broń krótką Umarex

249,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Walizka na broń krótką Umarex to pancerny kufer do przenoszenia broni krótkiej, w którym zastosowano modułowy wkład umożliwiający dopasowanie przestrzeni do broni, zawór wyrównawczy, oraz solidny system zamknięcia.

Konstrukcja odporna na uszkodzenia

Kufer na broń Umarex wykonywano metodą wtryskową z wytrzymałego polipropylenu. PP to materiał termoplastyczny o wysokiej elastyczności, odporny na zginanie, upadek i pęknięcie. Polipropylen cechuje także niewielki ciężar, niepalność, niska przepuszczalność pary wodnej oraz wysoka odporność na kwasy, zasady, rozpuszczalniki organiczne. Takie właściwości powoduję, że walizka zapewnia wysoki poziom ochrony przed czynnikami mechanicznymi i pogodowymi.

Walizka zamykana jest za pomocą 2 masywnych klamer, a dzięki zastosowaniu zaczepów mamy także możliwość zabezpieczyć skrzynię za pomocą standardowej kłódki. Solidność konstrukcji gwarantują metalowe trzpienie zawiasów oraz wzmacniany składany uchwyt. W walizce o wymiarach 260 × 293 × 130 mm zmieści się większość modeli broni krótkiej, pistoletów wiatrówek oraz replik asg.

Wysoka ochrona przed wodą

Dzięki zastosowaniu dwustronnego uszczelnienia walizka Umarex jest hermetyczna i w 100% wodoodporna, dzięki czemu zawartość skrzyni jest bezpieczna nawet po pełnym zanurzeniu w wodzie, podczas intensywnych opadów deszczu, śniegu itp. W skrzyni zastosowano zawór wyrównawczy, odpowiedzialny za regulację ciśnienia wewnątrz skrzyni oraz zapobiegający przedostawaniu się wody i pyłu do środka. Skrzynie z zaworem wyrównawczym mogę być bezpiecznie transportowane pod wodą i w powietrzu.

Łatwe dopasowanie do broni

W walizce zastosowano piankę typu „szczęki rekina” (część górna) oraz trójwarstwowy wkład piankowy, który pozwala na samodzielne dopasowanie wnętrza do konkretnego modelu broni i akcesoriów. Do uformowania wycięcia na broń należy jedynie wysunąć odpowiednią ilość piankowych kostek. W razie potrzeby wkład można szybko przywrócić do stanu początkowego.

Umarex
121-221
3 Przedmioty

Opis

Producent
Umarex, Niemcy
Wyściełane wnętrze
tak
Typ materiału
tworzywo sztuczne
Możliwość założenia blokady
tak

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
phone
phone