• Nowy

WIATRÓWKA - KARABINEK NORICA TITAN 4,5MM

399,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Norica Titan to wiatrówka skonstruowana z myślą o młodszych strzelcach, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze strzelectwem wiatrówkowym. Ten karabinek pneumatyczny mimo, że jest przeznaczony dla dzieci, należy użytkować tylko pod nadzorem dorosłych. Łoże Titana wykonane jest z mocnego polimeru w kolorze czarnym. Takie rozwiązanie automatucznie zwiększa żywotność produktu. Aby ułatwić strzelanie i zapewnić solidny chwyt zastosowano karbowanie na chwycie przednim i pistoletowym. Baka policzkowa w stylu Monte Carlo, która zakończona jest gumowaną stopką dodatkowo ułatwiają trzymanie odpowiedniej postawy podczas celowania. Zadaniem stopki jest również absorbowanie odrzutu, który jest odczuwalny.

Za celność strzału w tej wiatrówce odpowiada gwintowana lufa o długości 454 mm. Sama lufa to nie wszystko, bo wraz z światłowodowymi przyrządami celowniczymi Tru-Glo tworzą fantastyczny zestaw i odpowiednią celność. Aby uniknąć ułamania muszki podczas przypadkowego uderzenia producent otoczył ją stalowym kapturem co jest prawie niespotykane w wiatrówkach tej samej grupy cenowej. Na stalowym zamku producent umieścił szynę montażową w standardzie 11 mm przez co można tam umieścić prawie każdą lunetę celowniczą.

Pojedynczy pocisk wylatuje z taką prędkością dzięki trwałej sprężynie wykonanej z niemieckiej stali sprężynowej, którą naciąga się poprzez klasyczne przełamanie lufy.

Zastosowane technologie:
German Steel Mainspring - Wysokiej jakości sprężyna ze stali niemieckiej jest montowana na naszych wiatrówkach sprężynowych, zapewniając najwyższą wydajność i długotrwałą wytrzymałość. Ta stal używana jest w znanych wiatrówkach, które są z najwyższej półki i cieszą się najlepszymi opiniami wśród zaawansowanych użytkowników jak i zawodowców.

Solid Steel Breech - W Norica tworzymy nasze produkty, aby przetrwały i zadowalały naszych cennych klientów jak najdłużej. Dlatego w ich konstrukcji używamy najlepszej dostępnej stali do produkcji zamków naszych wiatrówek. 

Fiber Optics Open Sights - Jasne przewody światłowodowe w przyrządach celowniczych gwarantują szybkie namierzenia celu w każdych warunkach oświetleniowych. Przednie celowniki (muszki) są często uderzane i łamane, dlatego używamy stali do produkcji przednich ich osłon, zapewniając lepszą ochronę niż plastikowe.

Automatic Safety - Karabinek pneumatyczny Norica jest wyposażony w automatyczny system bezpieczeństwa. Za każdym razem, gdy wiatrówka zostanie załadowana, włączany jest bezpiecznik. Zwolnij go, popychając zaczep lub dźwignię wygodnie umieszczoną przed spustem.

111.10.029
1 Przedmiot