Butelka bidon na wodę ION8 500 ml różowa

58,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Odpowiednie nawodnienie jest jednym z kluczowych elementów odpowiedzialnych za nasze dobre samopoczucie. Wygodna w użytkowaniu, trwała butelka na wodę ION8 jest idealnym wyborem do codziennego noszenia, czy to do pracy, czy podczas aktywności sportowych. Co więcej, korzystając z butelki wielorazowego użytku, znacząco ograniczamy produkcję odpadów plastikowych, co z pewnością doceni nasza planeta.

Sportowa butelka na wodę ION8 oferuje użytkownikowi:

  • Trwałą konstrukcję, z której będziemy mogli korzystać przez wiele lat
  • Ograniczenie emisji odpadów dzięki możliwości wielokrotnego użytku
  • Doskonałe uszczelnienie gwarantujące, że napój pozostanie we wnętrzu butelki
  • Wygodny ustnik nachylony do przodu dla komfortowej pozycji przy piciu
  • Uszczelniany wentyl gwarantujący odprowadzanie powietrza z wnętrza termosu
  • Średnicę standardowej puszki co gwarantuje kompatybilność z uchwytami na kubki
  • Wygodne w obsłudze jedną ręką zamknięcie ułatwiające dostęp do zawartości
  • Łatwe w czyszczeniu wnętrze pozwalające na korzystanie z różnych napojów
  • Brak zawartości BPA, oraz neutralny zapach niewpływający na smak zawartości

Bidon ION8 - sportowa butelka na wodę w internetowym sklepie outdoorowym AirGun.pl

Bidon ION8 dzięki stosowanym materiałom jest przydatny zarówno dla użytkownika jak i środowiska naturalnego. Już samo korzystanie z butelek wielorazowego użytku powoduje zauważalne obniżenie ilości produkowanych śmieci. Co jednak istotne, butelki na wodę ION8 wykonane są z tworzywa Recyclon bazującego na materiałach recyklingowanych oraz pochodzenia organicznego. Gwarantuje to po pierwsze zmniejszenie ilości obecnych odpadów jak i ograniczenie emisji CO2 podczas produkcji. Tworzywo nie zawiera również BPA, dzięki czemu możemy być pewni, że nie ma wpływu na nasze zdrowie.

Bidon ION8 - przyjazne środowisku butelki wielorazowego użytku w sklepie outdoorowym AirGun.pl

Butelka na wodę ION8 charakteryzuje się wszechstronnością - będzie dobrym wyborem zarówno do codziennych aktwyności jak i uprawiania sportu czy pieszych wędrówek. Nachylony do przodu ustnik zapewnia płynny przepływ cieczy podczas korzystania z butelki. Po zamknięciu obsługiwanej jedną ręką pokrywki ustnik jak i poprawiający przepływ wentyl zostają skutecznie uszczelnione, gwarantując, że zawartość butelki nie znajdzie się nagle w naszej torbie czy plecaku.

ION8 - butelki turystyczne, termosy, manierki w sklepie z wyposażeniem outdoorowym AirGun.pl

Kompaktowa forma butelki jest przyjazna w użytkowaniu i przenoszeniu. Dzięki zwymiarowaniu butelki zgodnie ze średnicą standardowej puszki napoju termos ION8 jest kompatybilny z większością samochodowych uchwytów na kubki. Butelka termiczna została wyposażona w blokadę pokrywki uniemożliwiającą przypadkowe otwarcie w torbie, oraz uchwyt umożliwiający łatwe przytroczenie jej do powierzchni plecaka turystycznego. Gumowy, teksturowany pierścień ułatwia odkręcenie góry butelki oraz zapewnia pewny chwyt przy mokrych dłoniach.

ION8
639-026
1 Przedmiot

Opis

Typ napoju
woda
Producent
ION8, Anglia
Blokada przycisku
tak
Wolny od BPA
tak
Materiał obudowy
wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Kolor
różowy
phone
phone