Pistolet wiatrówka Zoraki HP-01 Ultra 4,5 mm Diabolo PCA - 1 - Pistolety PCP / PCA

Pistolet wiatrówka Zoraki HP-01 Ultra 4,5 mm Diabolo PCA

1 499,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Zoraki HP-01 ULTRA - wiatrówka półwyczynowa dla miłośników PCA

Bezkonkurencyjna celność i łatwe nabijanie ciśnienia

Zoraki HP-01 ULTRA to wiatrówka półwyczynowa, która oferuje bardzo dużą celność, brak odrzutu i łatwe nabijanie cylindra sprężonym powietrzem bez potrzeby posiadania pompki lub dodatkowej butli. Aby dokonać kompresji powietrza, wystarczy odblokować i podnieść zamek pistoletu, a następnie dociskając go z powrotem, dobić powietrze do cylindra. Czynność tę można powtórzyć do trzech razy, zwiększając w ten sposób ciśnienie w cylindrze, co wpływa na prędkość początkową oddawanego strzału.

Regulacja mocy strzału i język spustowy

Za pomocą regulacji ciśnienia możemy oddawać strzały o różnej mocy. Jedno nabicie daje nam prędkość początkową na poziomie 135m/s, natomiast po czterech nabiciach możemy uzyskać prędkość na poziomie 225m/s. Wiatrówka posiada również regulowany język spustowy, co pozwala dostosować go do upodobań strzelca, a regulowana rękojeść umożliwia wygodne strzelanie zarówno osobom o dużych, jak i małych rękach.

Celownik i szyny montażowe

Układ celowniczy w postaci szczerbinki jest regulowany zarówno w pionie, jak i w poziomie. Pistolet HP-01 posiada także dwa rodzaje muszki, które możemy zmieniać w zależności od dystansu, na jakim strzelamy. Wiatrówka posiada również dwie szyny montażowe picantiny, dzięki którym bez problemu możemy dopiąć akcesoria takie jak kolimator, lunetę pistoletową, latarkę czy też wskaźnik laserowy.

Bezpieczeństwo i praktyczne dodatki

Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni nas automatyczny bezpiecznik, który został umieszczony przy spuście. Wymiary pistoletu spełniają wymagania ISSF - Międzynarodowej Organizacji Strzelectwa Sportowego. Wraz z wiatrówką od producenta otrzymujemy praktyczną walizkę ułatwiającą transport, klucz do regulacji spustu, wycior oraz olej do konserwacji.

Opracowanie: AirGun.pl
Wiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich.

Zoraki
392-000
2 Przedmioty

Opis

Odrzut
brak
Ilość bezpieczników
1
Cechy dodatkowe
regulowany spust
Typ zasilania
PCA
Kaliber [mm]
4,5
Materiał obudowy
polimer
Magazynek
brak
Wymagane zezwolenie?
nie
Typ śrutu
diabolo
Typ szyny
22 mm (picatinny)
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik automatyczny
Ilość szyn montażowych
2
Regulowany spust
tak
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Klasa celności
precyzyjna
Materiał okładzin
tworzywo sztuczne - polimer
Możliwość zamontowania
celownik laserowy, celownik optyczny, latarka
phone
phone