Pistolet wiatrówka Zoraki HP-01 Ultra 4,5 mm Diabolo PCA - 1 - Pistolety PCP / PCA

Pistolet wiatrówka Zoraki HP-01 Ultra 4,5 mm Diabolo PCA

1 499,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Zoraki HP-01 ULTRA to świetna wiatrówka półwyczynowa oraz idealna propozycja w stosunku jakości do ceny dla miłośników wiatrówek typu PCA. Największym atutem tego typu wiatrówek jest bardzo duża celność, brak odrzutu oraz nabijanie cylindra sprężonym powietrzem bez potrzeby posiadania pompki lub dodatkowej butli.

Aby dokonać kompresji powietrza, należy odblokować i podnieść do góry zamek pistoletu, i dociskając go z powrotem dobić powietrze do cylindra. Czynność możemy powtórzyć trzykrotnie zwiększając ciśnienie w cylindrze, co skutkuje zwiększeniem prędkości początkowej oddawanego strzału. Dzięki takiej regulacji możemy oddawać strzały o mocy:

1. jedno nabicie 135m/s
2. dwa nabicia 175m/s
3. trzy nabicia 205m/s
4. cztery nabicia 225m/s

Wiatrówka posiada regulowany język spustowy, dzięki czemu można go odpowiednio dostosować do upodobań strzelca, a regulowana rękojeść sprawia, że z wiatrówki mogą strzelać zarówno osoby o dużych, jak i małych rękach. Układ celowniczy w postaci szczerbinki jest regulowany zarówno w pionie, jak i w poziomie dodatkowo pistolet HP-01 posiada dwa rodzaje muszki, które możemy zmienić poprzez obrót w zależności od dystansu, na jakim strzelamy.
Wiatrówka posiada dwie szyny montażowe picantiny, dzięki którym bez problemu możemy dopiąć akcesoria takie jak kolimator, lunetę pistoletową, latarkę czy też wskaźnik laserowy.
Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni nas automatyczny bezpiecznik, który został umieszczony przy spuście. Wymiary pistoletu spełniają wymagania ISSF - Międzynarodowej Organizacji Strzelectwa Sportowego.

Wraz z wiatrówką od producenta otrzymujemy praktyczną walizkę ułatwiającą transport, klucz do regulacji spustu, wycior oraz olej do konserwacji.

Zoraki
392-000
1 Przedmiot

Opis

Okres gwarancyjny
24 miesiące
Klasa celności
precyzyjna
Materiał okładzin
tworzywo sztuczne - polimer
Możliwość zamontowania
celownik laserowy, celownik optyczny, latarka
Odrzut
brak
Ilość bezpieczników
1
Cechy dodatkowe
regulowany spust
Typ zasilania
PCA
Kaliber [mm]
4,5
Materiał obudowy
polimer
Magazynek
brak
Wymagane zezwolenie?
nie
Typ śrutu
diabolo
Typ szyny
22 mm (picatinny)
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik automatyczny
Regulowany spust
tak
Ilość szyn montażowych
2
phone
phone