Hw40
Weihrauch hw 40
beeman p17
marksman 2004
Hw40
Weihrauch hw 40
beeman p17
marksman 2004

Pistolet wiatrówka Beeman P-17 2004 4,5 m PCA

299,00 zł
Brutto

Legendarny pistolet "inspirowany" Niemieckim protoplastą HW40 stworzonym na potrzeby niemieckiej policji do treningu tarczowego.
Stosunek cena/jakość nie ma konkurencji. Najlepszy sposób aby zacząć zabawę ze strzelectwem mathowym a za 20lat oddać wnuką (tak będzie działał :-) )

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Beeman P-17 PCA

to bezodrzutowy pistolet pneumatyczny, przeznaczony do strzelania tarczowego oraz rekreacji.

Wiatrówka PCA przeznaczone są dla osób, które szukają celnego i ekonomicznego w użytkowaniu pistoletu pneumatycznego, o wysokiej kulturze pracy i powtarzalności wyników. Konstrukcja pistoletu opiera się na metalowym szkielecie wewnętrznym oraz polimerowym korpusie. Anatomicznie profilowany chwyt wzorowany na rękojeści Walther P-99, powoduje, że pistolet bardzo stabilnie i pewnie leży w dłoni strzelca.

W wiatrówce Beeman P-17 2004 PCA 4,5 mm kompresji powietrza dokonujemy poprzez jednokrotne podniesienie i opuszczenie górnej dźwigni (zamka pistoletu). Jedno wtłoczenie powietrza zapewnia wystrzelonemu śrutowi prędkość 125 m/s, co w zupełności wystarcza do strzelania tarczowego. Do największych zalet tego systemu należą wysoka powtarzalność strzałów, minimalne koszty eksploatacji oraz całkowity brak odrzutu, co znacząco podnosi precyzję strzałów.

Swoją celność pistolet zawdzięcza gwintowanej lufie, wykorzystywaniu śrutu diabolo 4,5 mm oraz dwustopniowemu mechanizmowi spustowemu o niewielkim oporze.

W wiatrówce zastosowano bezpiecznik automatyczny, aktywowany po wtłoczeniu powietrza. Pistolet wykorzystuje światłowodowe przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz regulowanej w pionie i poziomie szczerbince. System TRU-GLO nie tylko przyspiesza zgrywania przyrządów, umożliwia również strzelania w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Dzięki szynie 11 mm istnieje także możliwość mocowania lunety pistoletowej lub celownika kolimatorowego.

Beeman P-17 2004 PCA 4,5 mm to bezkonkurencyjny w swoim przedziale cenowym pistolet PCA, który wyróżnia się dobrą precyzją i powtarzalnością strzałów oraz prostą i wytrzymałą konstrukcją zapewniającą bezawaryjne użytkowanie.

Beeman
455-000
13 Przedmioty

Opis

Kaliber
4.5 mm

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
phone
phone