Replika pistolet maszynowy ASG H&K Heckler&Koch UMP 6 mm - 1 - Pistolety maszynowe
  Replika pistolet maszynowy ASG H&K Heckler&Koch UMP 6 mm - 2 - Pistolety maszynowe
  Replika pistolet maszynowy ASG H&K Heckler&Koch UMP 6 mm - 1 - Pistolety maszynowe
  Replika pistolet maszynowy ASG H&K Heckler&Koch UMP 6 mm - 2 - Pistolety maszynowe

Replika pistolet maszynowy ASG H&K Heckler&Koch UMP 6 mm

889,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Heckler&Koch UMP 6 mm to budżetowa replika popularnego pistoletu maszynowego, którą stworzono z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę z airsoftem.

Wierna replika

Body repliki, ramowa kolba oraz chwyt przedni wykonano z wytrzymałego polimeru o matowej, antypoślizgowej fakturze. Z metalu powstały podzespoły wewnętrzne, lufa, atrapa zamka, piny i język spustowy.

Zwarta konstrukcja i składana na bok kolba zapewniają wysoką mobilność oraz komfort operowania, dlatego replika świetnie sprawdzi się podczas działań CQB. Dzięki 2 szynom Picatinny użytkownik może zamocować wybrane akcesoria strzeleckie np. celownik kolimatorowy, laserowy wskaźnik celu, chwyt lub latarkę.

Obustronny bezpiecznik/ selektor ognia umiejscowiono nad chwytem pistoletowym, co zapewnia bardzo wygodną dla osób prawo i leworęcznych. Pistolet wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze w postaci tunelowej muszki oraz przerzutowej szczerbiny.

Replika ma licencjonowane oznaczenie producenta Heckler&Koch, element ten z pewnością ucieszy airsoftowców dbających o detale konstrukcyjne. Heckler&Koch UMP 6 mm ma zaczepy umożliwiające montaż zawieszenie taktycznego.

Napęd elektryczny

W pistolecie zastosowano metalowy gearbox V.3 ze stalowymi zębatkami na 7 mm łożyskach co gwarantuje długotrwałe i niezawodne użytkowanie.

W pistolecie zastosowano system czuły mechanizm spustowy oraz system szybkiej wymiany sprężyny, który pozwala na szybką modyfikację prędkości początkowej, w zależności od potrzeb i zasad rozgrywki.

Dostęp do gearboxa uzyskujemy po wyjęcie jednego pinu. Pomimo tych modyfikacji replika zachowuje wysoką kompatybilność z częściami tuningowymi większości czołowych producentów.

Wystrzelone kulki osiągają prędkość początkową do 320 fps, zasięg skuteczny wynosi ponad 30 m, dzięki czemu z taką repliką możemy bez kompleksów rywalizować na zlocie lub „strzelance”.

Elektryczny napęd umożliwia prowadzenie ognia pojedynczego lub ciągłego, co daje szanse nawiązania „bojowego dialogu” także z zaawansowanymi graczami.

Replika zasilana jest akumulatorem o napięciu 9,6 V, który odpowiada za dużą szybkostrzelność ok. 800 RPM. Do ładowania akumulatora służy znajdująca się w komplecie wolnoładowarka sieciowa.

Precyzja strzałów

Heckler&Koch UMP 6 mm ma regulowany za pomocą pokrętła system hop-up, który umożliwia dokładne ustawienie trajektorii kulki, co zwiększa zasięg oraz celność strzałów.

Pojemny magazynek

W zestawie znajduje się polimerowy magazynek hi-cap o pojemności aż 400 kulek. Magazynek typu hi-cap pozwala na przenoszenie dużego zapasu „amunicji”, wymaga jednak ręcznego dosyłania kulek (podkręcania).

Heckler&Koch
054-035
2 Przedmioty

Opis

Typ wtyku
mała Tamiya
Tryb ognia
ogień ciągły, ogień pojedynczy
Typ zasilania
elektryczne
Typ gearboxa
V3
Składana kolba
tak
Typ magazynka
hi-cap
Elementy zestawu tej repliki asg
ładowarka do akumulatora, akumulator, magazynek hi-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Producent
Umarex, Niemcy
System szybkiej wymiary sprężyny
jest
Hop-up
jest regulowany

Zobacz także

phone
phone