Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch P30 6 mm elektryczny - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch P30 6 mm elektryczny - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch P30 6 mm elektryczny - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch P30 6 mm elektryczny - 2 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch P30 6 mm elektryczny

199,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Heckler&Koch P30 6 mm to elektryczny pistolet asg dla młodszych użytkowników wyposażony w system electric blow-back, tryb ognia ciągłego oraz szynę na akcesoria strzeleckie.

Dbałość o detale

Replika wiernie odwzorowuje nowoczesny pistolet samopowtarzalny HK P30, który został zaprojektowany na potrzeby niemieckiej policji.

Główne elementy repliki (zamek i szkielet) wykonano z lekkiego i wytrzymałego polimeru, dlatego z pistoletu mogą wygodnie korzystać młodsi gracze. Ciężar repliki (bez baterii) wynosi zaledwie 287 g, co bardzo korzystnie wpływa na komfort zabawy.

Podobnie jak w bojowej wersji Heckler&Koch P30, replika ma antypoślizgowe teksturowanie rękojeści oraz wygodnie usytuowaną dźwignię zwalniania magazynka.

Pistolet Heckler&Koch P30 6 mm został wyposażony w szynę Picatinny, która pozwala na zastosowanie wybranych akcesoriów strzeleckich np. latarki taktycznej lub laserowego znacznika celu. Na szkielecie i zamku repliki naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Heckler und Koch.

Duża szybkostrzelność

Największą zaletą repliki jest możliwość strzelania ogniem pojedynczym lub serią, dzięki czemu pistolet świetnie sprawdzi się podczas dynamicznych rozgrywek na krótkim dystansie. Zmiany trybu ognia dokonujemy w szybki i wygodny sposbób, poprzez przesunięcie suwaka umieszczonego przed spustem.

Zasilanie elektryczne

Heckler&Koch P30 6 mm ma zmodyfikowany gearbox zasilany 4 bateriami AAA. Na długość pracy oraz ilość oddanych strzałów największy wpływ mają tryb strzelania, oraz temperatura otoczenia. Standardowo z pistoletu powinniśmy oddać do 200 strzałów.

W wysuwanym z rękojeści magazynku typu low-cap mieści się 16 kulek, które w trybie full-auto można wystrzelić w zaledwie kilka sekund. W tym modelu zastosowano także system electric blow-back, w efektowny sposób naśladujący odrzut zamka po strzale.

Taka funkcjonalność znacząco podnosi realizm repliki oraz zwiększa przyjemność płynącą z zabawy.

Replika bezpieczna dla najmłodszych

Pistolet ma system hop-up o stałym ustawieniu, który najlepiej sprawdza się podczas strzelania kulkami o ciężarze 0,12 g, zapewniając im płaską trajektorię i wysoką celność. Wystrzelone kulki osiągają prędkość ok. 180 fps, co przekłada się skuteczny zasięg w granicach 10 m.

Parametry prędkości początkowej zostały celowo zmniejszone, dzięki czemu z repliki mogą bez obaw korzystać młodsi użytkownicy. Za bezpieczeństwo odpowiada bezpiecznik chwytowy, który przypadku niepełnego chwytu pistoletu uniemożliwia oddanie strzału.

Heckler&Koch P30 6 mm w wersji elektrycznej, to ciekawa replika o dużej szybkostrzelności, dedykowana dla młodszych graczy, do zabawy na krótkim i średnim dystansie.

Heckler&Koch
054-033
18 Przedmioty

Opis

Hop-up
jest nie regulowany
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ Blow-Back
EBB (Electric Blow Back)
Producent
Umarex, Niemcy
Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień ciągły, ogień pojedynczy
Materiał zamka
polimer
Typ zasilania
elektryczne
phone
phone