Replika pistolet ASG Smith&Wesson M&P9 Performance Center 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Smith&Wesson M&P9 Performance Center 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Smith&Wesson M&P9 Performance Center 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Smith&Wesson M&P9 Performance Center 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Smith&Wesson M&P9 Performance Center 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Smith&Wesson M&P9 Performance Center 6 mm - 3 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Smith&Wesson M&P9 Performance Center 6 mm

599,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Smith&Wesson M&P9 Performance Center 6 mm to customowa replika asg na green gas, wyposażona w mocny system blow-back, zamek z portingiem i frezem pod kolimator, regulowany system hop-up oraz wysokie przyrządy celownicze.

Pistolet jest wierną repliką amerykańskiego pistoletu z serii Performance Center, którą stworzono z myślą o strzelectwie sportowym oraz wymagających użytkownikach.

Realistyczna konstrukcja

M&P9 6 mm to pistolet asg wiernie odwzorowujący broń palną. Replika ma polimerowy szkielet, metalowy zamek i lufę, identyczny proces częściowego rozkładania oraz taką samą obsługę manualną. W pełni funkcjonalne są również zatrzask magazynka, obustronna dźwignia zrzutu zamka oraz mechanizm spustowy z ogranicznikiem ruchu jałowego.

Powiększone podcięcie w tylnej części szkieletu (beavertail) wraz antypoślizgowe teksturowanie rękojeści zapewniają powtarzalność i stabilność chwytu. Podobnie jak w oryginalne, użytkownik może modyfikować wielkość chwytu, stosując w tym celu wymienne nakładki rękojeści (brak w zestawie).

Szkieletowa szyna 22 mm umożliwia stosowanie laserowego znacznika celu lub oświetlenia taktycznego. Białe oznaczenia na przyrządach celowniczych (3 kropki) przyspieszają proces zgrywania muszki i szczerbinki oraz ułatwiają strzelanie przy słabym oświetleniu.

Customowe dodatki

Broń z serii Performance Center stworzono z myślą o strzelectwie sportowym oraz wymagających użytkownikach, co podkreśla szereg modyfikacji odpowiedzialnych za komfort oraz szybkość strzelania. 

Ulepszenia zastosowane w replice Smith&Wesson M&P9 Performance Center 6 mm:

  • Zamek z portingiem o mniejszej masie zapewnia szybszt powrót lufy na cel,
  • obustronny zrzuta zamka,
  • frez powalający na montaż kolimatora,
  • przyrządy celownicze o wysokości Absolute Co-Witness.

Duża prędkość początkowa

Replika Smith&Wesson M&P9 6 mm jest zasilana mieszanką green gas. Sprężony propan miota kulki 0,20 g z prędkością około 95 m/s i odpowiada za wprawianie w ruch metalowego zamka. Sytem gas blowk-back realistycznie naśladuje odrzut broni palnej. Strzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki pozostaje on w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej. Duża prędkość początkowa wpływa również na większy zasięg strzałów, który wynosi ponad 20 m. Należy jednak pamiętać, że na wydajność replik zasilanych green gasem znaczący wpływ odgrywa temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy. Wymiana magazynka, przeładowanie oraz proces oddawania strzału również nawiązują do mechaniki broni palnej. 

Zbiornik green gas znajduje się w wysuwanym magazynku o pojemności 21 kulek.

Zasięg i precyzja

W replice zastosowano regulowany system hop-up, odpowiedzialny za celność i zasięg strzału. Regulacja wymaga częściowego rozłożenia pistoletu (demontażu zamka) i odbywa się poprzez obracanie małego koła zębatego.

Smith&Wesson M&P9 to wspaniale odwzorowana replika, której parametry strzeleckiego oraz realizm obsługi manualnej docenią wszyscy gracze asg.

343-051
11 Przedmioty

Opis

Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ Blow-Back
GBB (Gas Blow-Back)
Producent
Umarex, Niemcy
Typ magazynka
low-cap
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Materiał zamka
metal
Typ zasilania
green gas
Hop-up
jest regulowany
Elementy zestawu tej repliki asg
magazynek low-cap
phone
phone