Replika pistolet ASG Beretta 92 FS A1 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Beretta 92 FS A1 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Beretta 92 FS A1 6 mm - 1 - Pistolety i Rewolwery
  Replika pistolet ASG Beretta 92 FS A1 6 mm - 2 - Pistolety i Rewolwery

Replika pistolet ASG Beretta 92 FS A1 6 mm

579,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Beretta M92 FS A1 6 mm to elektryczny pistolet asg z trybem ognia ciągłego, wyposażony w metalowy zamek oraz pojemny akumulator zapewniający do 1000 strzałów na jednym ładowaniu.

Beretta M92 to elektryczna replika asg włoskiego pistoletu samopowtarzalnego, którego popularność i rozpoznawalność można porównać do Glocka 17 lub Colta 1911.

Metalowy zamek

Konstrukcja repliki opiera się na polimerowym szkielecie, na którym osadzono metalowy zamek podobnie jak w oryginale.

Producenci duży nacisk położyli na wierne odwzorowanie detali, dlatego na szkielecie oraz zamku repliki naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta broni Beretta.

Podobnie jak w bojowej wersji Beretta M92 FS A1, replika ma antypoślizgowe teksturowanie na rękojeści, powiększony kabłąk, oraz szkielet z ostrogą „beaver tail”, która umożliwia wysoki chwyt oraz zwiększa kontrolę nad pistoletem.

Elektryczny napęd

Największą zaletą repliki jest duża szybkostrzelność, dzięki czemu pistolet świetnie sprawdzi się podczas dynamicznych rozgrywek na krótkim dystansie-

W odróżnieniu od popularnych replik sprężynowych, w replice elektrycznej proces naciągania sprężyny i kompresji powietrza odbywa się w sposób automatyczny, co zapewnia dużą siłę ognia oraz komfort zabawy.

Beretta M92 FS A1 6 mm ma zmodyfikowany gearbox oraz silnik zasilany wbudowanym akumulatorem 7,2V 360 mAh

Naładowany akumulator umożliwia wystrzelenie do 1000 kulek. Na ilość strzałów największy wpływ, ma tryb strzelania oraz temperatura otoczenia. Strzelanie serią powoduje szybsze rozładowanie akumulatora i zmniejsza ilość wystrzelonych kulek.

W komplecie znajduje się ładowarka sieciowa, która naładuje akumulator w zaledwie 2 godziny.

Semi-auto i full-auto

Największą zaletą repliki jest możliwość strzelania ogniem pojedynczym lub serią, dzięki czemu pistolet świetnie sprawdzi się podczas dynamicznych rozgrywek na krótkim dystansie.

Bezpiecznik skrzydełkowy, po ustawieniu w pozycji SAFE, blokuje mechanizm spustowy, uniemożliwiając oddanie przypadkowego strzału. Zmiany trybu dokonujemy za pomocą dźwigni bezpiecznika.

Replika bezpieczna dla najmłodszych

Pistolet ma system hop-up o stałym ustawieniu, który najlepiej sprawdza się podczas strzelania kulkami o ciężarze 0,12 g, zapewniając im płaską trajektorię i wysoką celność. Wystrzelone kulki osiągają prędkość ok. 220 fps, co przekłada się skuteczny zasięg w granicach 10-15 m.

Parametry prędkości początkowej zostały celowo zmniejszone, dzięki czemu z repliki mogą bez obaw korzystać młodsi użytkownicy.

Beretta
011-051
12 Przedmioty

Opis

Hop-up
jest nie regulowany
Typ wtyku
mała Tamiya
Tryb ognia
ogień ciągły, ogień pojedynczy
Materiał zamka
metal
Producent
Beretta, Włochy
Typ magazynka
mid-cap
Elementy zestawu tej repliki asg
atrapa tłumika dźwięku, ładowarka do akumulatora
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
polimer
Typ zasilania
elektryczne

Zobacz także

phone
phone