Pistolet wiatrówka Beretta M92 FS XX-Treme 4,5 mm - 1 - Pistolety Co2
 Pistolet wiatrówka Beretta M92 FS XX-Treme 4,5 mm - 2 - Pistolety Co2
 Pistolet wiatrówka Beretta M92 FS XX-Treme 4,5 mm - 3 - Pistolety Co2
 Pistolet wiatrówka Beretta M92 FS XX-Treme 4,5 mm - 1 - Pistolety Co2
 Pistolet wiatrówka Beretta M92 FS XX-Treme 4,5 mm - 2 - Pistolety Co2
 Pistolet wiatrówka Beretta M92 FS XX-Treme 4,5 mm - 3 - Pistolety Co2

Pistolet wiatrówka Beretta M92 FS XX-Treme 4,5 mm

1 499,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

Beretta M92 FS XX-Treme 4,5 mm to rozbudowany zestaw strzelecki, w którym oprócz wiatrówki Beretta M92 FS znajduję się także kolimator Top Point, moderator gazów wylotowych oraz montaż z 4 szynami Picatinny.

Realistyczna budowa

Wiatrówka poza polimerowymi okładzinami rękojeści została wykonana w całości z metalu, dzięki czemu otrzymujemy solidny, dobrze leżący w dłoni pistolet pneumatyczny.

Wysoką jakość podkreśla frezowany zamek oraz doskonałe spasowanie i odwzorowanie wszystkich detali, wiernie przeniesionych z kultowej Beretty M92. Dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy umożliwia wygodną obsługę strzelcom prawo i leworęcznym.

Na muszce i szczerbinie naniesiono białe kropki, ułatwiające szybkie zgrywanie przyrządów na celu. To proste rozwiązania jest bardzo przydatne w momencie, kiedy strzelamy przy słabszym lub szczątkowym świetle.

Wiatrówka ma polimerowe okładziny rękojeści o identycznym teksturowaniu, jakie stosowane jest w broni palnej. Realizm konstrukcji dodatkowo podnoszą licencjonowane oznaczenia producenta oraz logotypy wkomponowane w chwyt.

Gwintowana lufa

W wiatrówce zastosowano gwintowaną lufę, dzięki czemu do strzelania możemy wykorzystywać standardowy śrut diabolo, który cechuje się wysoką prędkością początkową oraz znakomitą precyzją.

Śrut Diabolo w ilości 8 sztuk ładowny jest do wyjmowanego magazynka bębnowego, montowanego w górnej części zamka.

Zasilanie

Beretta M92 FS zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści, po uprzednim zdjęciu drewnianej okładziny. Montaż i wymiana kapsuły są bardzo proste i wymagają jednie umieszczenia naboju w chwycie oraz dokręcenia śruby.

Prędkość początkowa wystrzelonego śrutu wynosi ok. 130 m/s co przekłada się na celny zasięg w granicach 30 m. Jedna kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów z wyrównaną prędkością.

Mechanizm SA/DA

Mechanizm spustowy pracuje w trybach SA/DA, co oznacza, że kurek zbijający iglicę zaworu, jest napinany przez naciśnięcie języka spustowego lub poprzez odciągnięcie kurka.

Takie rozwiązanie pozwala na oddawanie bardziej precyzyjnych strzałów (po ręcznym odciągnięciu kurka) lub strzelanie dynamiczne (z wykorzystaniem samonapinacza.

Warto podkreślić, że trening z wykorzystaniem pistoletu pneumatycznego, to najlepsze i najtańsze rozwiązania dla wszystkich osób, które planują ubiegać się o pozwolenie na broń.

Akcesoria taktyczne

W zestawie otrzymujemy zaawansowane akcesoria strzeleckie, które poprawiają celność, szybkość strzelania oraz jakość zabawy.

W zestawie:

 • moderator gazów wylotowych poprawiający celność strzałów,
 • celownik kolimatorowy Top Point do dynamicznego strzelania,
 • pierścienie montażowe kolimatora,
 • moduł z 4 szynami Picatinny umożliwiający montaż dodatkowych akcesoriów strzeleckich,
 • 2 magazynki,
 • polimerowa walizka do przenoszenia zestawu.
Beretta
011-002
4 Przedmioty

Opis

Okres gwarancyjny
24 miesiące
Ilość bezpieczników
1
Typ zasilania
CO2 12 g
Kaliber [mm]
4,5
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik manualny

Zobacz także

phone
phone