Umarex T4E HDP 50
T4E HDP
Umarex HDP
na kule gumowe
Umarex T4E HDP 50
T4E HDP
Umarex HDP
na kule gumowe

Umarex HDP 50 T4E Pistolet na kule gumowe RAM kal. .50 CO2

539,00 zł
Brutto

Destrukcja płyty kartonowo-gipsowej 

Full Screen - kliknij tytuł filmu 

Ostatnie sztuki w magazynie

Ustawiczna gotowość do działania 

HDP zasilany jest 12 g kapsułą CO2 montowaną w profilowanej rękojeści. W odróżnieniu jednak od standardowych replik i pistoletów pneumatycznych na CO2, w tym modelu kapsułę z dwutlenkiem węgla możemy przenosić bez ograniczeń czasowych!

Wszystko za sprawą przemyślanego mechanizmu, który pozwala błyskawicznie przebić kapsułę dopiero w momencie, w którym chcemy skorzystać z miotacza.

W tym celu wystarczy jedynie wcisnąć lub lekko uderzyć w wystające z rękojeści pokrętło, rozprężenie gazu następuje samoistnie. W sytuacji zagrożenia pozwala to na błyskawicznie przygotowanie pistoletu do obrony. Użytkownik ma także świadomość, że dysponuje pełną kapsułą o maksymalnej wydajności.

W zależności od typu i ciężaru wystrzelona kulki osiągają maksymalną prędkość ok. 110 m/s. Z pełnej kapsuły CO2 oddamy do 30 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. W magazynku mieści się 6 kul.

Umarex T4E HDP 50 kal. .50 CO2 pistolet treningowy miotający kule gumowe i pieprzowe o kalibrze 12,7 mm, przeznaczony do samoobrony, szkoleń i strzelania rekreacyjnego.

T4E HDP 50 wykonano na podstawie budowy i mechaniki współczesnych pistoletów samopowtarzalnych. Szkielet oraz zamek pistoletu wykonano z matowego tworzywa sztucznego, materiału odpornego na czynniki atmosferyczne, korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.

W pistolet zastosowano szereg rozwiązań występujących w broni palnej m.in. bezpiecznik spustowy, szyna akcesoryjna, profilowany chwyt oraz powiększony kabłąk umożliwiający komfortowe strzelania w rękawicach.

W przedniej części szkieletu znajduje się szyna akcesoryjna w standardzie Picatinny, służąca do montażu laserowego znacznika celu lub latarki taktycznej.

Wszechstronne zastosowanie obronne

Do strzelania możemy wykorzystywać różnego rodzaju „amunicji” w zależności od potrzeb i sytuacji. Oferujemy kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego.

Kule pieprzowe po trafieniu w cel uwalniają wysoce drażniący pył pieprzowy, o identycznym działaniu obronnym co standardowy gaz pieprzowy. Twarde kule gumowe cechują się dużą mocą obalającą, dlatego dobrze sprawdzają się podczas treningu taktycznego oraz strzelaniu do celów reaktywnych.

 

Zestaw zawiera wszystko czego potrzebujesz:

  • Pistolet HDP50

  • 3x Kapsuła Co2

  • Tarcze

  • Opakowanie kul gumowych

 

 

Full Screen - kliknij tytuł filmu 

Oferowana wersja to model eksportowy o zwiększonej energii. 

Umarex
hdp stacjonarnie
1 Przedmiot

Opis

Kaliber
.50 / 12,7mm
Zweryfikowany zakup

Fajny destruktor, zjada kule i gaz jak zły

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Zobacz także

phone
phone