• Nowy

Kolimator Aimpoint Micro H-1 2 MOA

2 149,00 zł
Brutto

Aimpoint Micro H-1 2 MOA to niezawodny celownik kolimatorowy, któremu zaufały miliony myśliwych i strzelców sportowych na całym świecie.

Micro H-1 2 MOA ma lekką i jednocześnie solidną konstrukcję (84 g) przystosowaną do broni o silnym odrzucie oraz pracy w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Kolimator ma wodoszczelny korpus ze stopu aluminium, odporny na całkowite zanurzenie do 4,5 m. Aby zapewnić szybie i precyzyjne wejście w cel niezależnie od warunków oświetleniowych, zastosowano punkt celowniczy w postaci kropki 2 MOA z 12-stopniową regulacją podświetlania. Aimpoint Micro H-1 2 MOA wyróżnia się imponującym czasem pracy na jednej baterii - 50 000 godzin, czyli ponad 5 lat ciągłego świecenia.

Aimpoint Micro H-1 2 MOA - niezawodny celownik kolimatorowy dla myśliwych

 

Korpus celownika wykonano ze stopu aluminium metodą precyzyjnego frezowania. Anodowane wykończenie chroni aluminium przed utlenianiem i utwardza jego powierzchnie, dzięki czemu korpus jest odporny na zarysowania. Kolimator ma lekką i wytrzymałą konstrukcję ważącą z montażem na szynę MIL STD 1913 zaledwie 116 g. Aimpoint Micro H-1 2 MOA jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich strzelców, który zależy na obniżeniu masy zestawu strzeleckiego (broń i celownik). Wodoodporny korpus (do 4,5 m całkowitego zanurzenia) sprawia, że kolimator działa nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Aimpoint Micro H-1 2 MOA słynie z legendarnej odporności na odrzut, dzięki czemu jest powszechnie stosowany na broni myśliwskiej generującej potężne obciążenia dla optyki.

Aimpoint - amerykańskie kolimatory myśliwskie w sklepie AirGun.pl

 

W celowniku zastosowano punkt celowniczy w postaci czerwonej kropki o wielkości 2 MOA, która świetnie sprawdzi się w dynamicznym oraz precyzyjnym strzelaniu. Dzięki zastosowaniu technologii oszczędzania energii ACET (ang. Advenced Circuit Efficiency Technology) celownik wyróżnia się imponującym czasem pracy — aż 50 000 godzin, czyli ponad 5 lat ciągłej pracy na jednej baterii CR2032 (w zestawie). Taka funkcjonalność sprawia, że koszty eksploatacji celownika są praktycznie zerowe. W zestawie z kolimatorem otrzymujemy osłony soczewek typu bikini, baterię CR2032, oraz mikro narzędzie.

Cechy Aimpoint Micro H-1 2 MOA:

  • kropka 2 MOA zapewnia precyzję i szybkie namierzanie celu
  • ponad 5 lat (50 000 godzin) ciągłej pracy na jednej baterii
  • lekki korpus z anodowanego aluminium o wysokiej wytrzymałości
  • W zestawie osłony na soczewki
  • 12 ustawień podświetlania kropki
  • optyka bez paralaksy
  • odporny na zanurzenie na głębokość do 4,5 m
Aimpoint
403-005
4 Przedmioty

Opis

Kolor plamki
czerwony
Materiał obudowy
duraluminium anodyzowane
Elementy zestawu kolimatora
zakrywki na szkła, klucz imbusowy, bateria, kolimator
Zasilanie ogniwem
CR2032 × 1
Producent
Aimpoint, Szwecja
Typ krzyża celowniczego (siatki)
kropka 2 MOA
phone
phone