Replika karabinek Legends Cowboy Rifle 6 mm antyk - 1 - Karabiny i karabinki
  Replika karabinek Legends Cowboy Rifle 6 mm antyk - 2 - Karabiny i karabinki
  Replika karabinek Legends Cowboy Rifle 6 mm antyk - 3 - Karabiny i karabinki
  Replika karabinek Legends Cowboy Rifle 6 mm antyk - 1 - Karabiny i karabinki
  Replika karabinek Legends Cowboy Rifle 6 mm antyk - 2 - Karabiny i karabinki
  Replika karabinek Legends Cowboy Rifle 6 mm antyk - 3 - Karabiny i karabinki

Replika karabinek Legends Cowboy Rifle 6 mm antyk

1 169,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Legends Cowboy Rifle 6 mm to replika asg na CO2 w westernowym stylu, wzorowana na legendarnym karabinku Winchester. Wykończenie typu antyk.

Kto z nas kiedyś nie marzył, żeby zostać kowbojem? Dzięki replice Legends Cowboy Rifle 6 mm możemy przez chwilę poczuć się jak filmowy bohater westernu i cieszyć, ze strzelania z repliki broni, która zmieniła historię Dzikiego Zachodu.

Replika Legends Cowboy Rifle doskonale łączy nowoczesną technologię z historycznym klimatem karabinu Winchestera przeładowywanego za pomocą dźwigni.

Metalowa konstrukcja

Legends Cowboy Rifle podobnie jak prawdziwy Winchester wykonano w większości z metalu, z którego powstały lufa, magazynek, komora zamkowa, dźwignia przeładowania, mechanizm spustowy oraz przyrządy celownicze.

Z polimeru doskonale imitującego drewno wyprodukowano jedynie kolbę oraz chwyt. Komorę zamka oraz lufę poddano zabiegowi celowego postarzania, co nadaje replice wyglądu używanej broni z tamtej epoki.

Duża energia strzałów

Legends Cowboy Rifle zasilany jest sprężonym dwutlenkiem węgla pochodzącym z 2 kapsuł CO2 o pojemności 12 g. Naboje CO2 montowane są w pod stopką kolby. Montaż kapsuł ułatwia klucz imbusowy zamocowany na stałe od wewnętrznej strony stopki.

Wystrzelone kulki osiąga iponującą prędkość początkową sięgającą ok. 170 m/s (poniżej 3 J), co pozwala na celne strzelanie na dystansie do 30 m.

Efektowne przeładowanie

Karabinek ma realistyczny system przeładowania, efektownie naśladujący mechanizm prawdziwego Winchestera. W replice Legends Cowboy Rifle zastosowano mosiężne atrapy nabojów, w których umieszczamy kulki BB's.

Tak przygotowane „naboje” ładujemy przez boczne okno komory zamka do magazynka rurowego. Przeładowanie odbywa się identycznie jak Winchesterze tj. poprzez wahadłowy ruch dźwigni przeładowania.

Przeładowaniu towarzyszy efektowny wyrzut łuski niewystępujący w żadnej innej replice. Szybkość oddawanych strzałów zależy wyłącznie od naszego wytrenowania.

Mosiężne atrapy nabojów są wielorazowego użytku, jednak dla większego komfortu warto zaopatrzyć się w dodatkowy zestaw, co znacznie przyspiesza ładowanie i zwiększa radość ze strzelania.

Mechaniczne przyrządy celownicze

W karabinku zastosowano epokowe przyrządy celownicze w postaci epokowej szczerbiny (z regulacją w pionie) oraz stałej muszki z koralikiem.

Bezpiecznik nastawny

Mechanizm spustowy karabinka można zablokować za pomocą bezpiecznika umiejscowionego w zasięgu kciuka (przed kurkiem).

Legends
204-030
9 Przedmioty

Opis

Producent
Umarex, Niemcy
Materiał konstrukcji/szkieletu/body
metal, polimer
Kolor uzupełniający
grafitowy
Typ zasilania
CO2 12 g
Tryb ognia
ogień pojedynczy
Kolor dominujący
brązowy
phone
phone