Replika karabinek ASG H&K Heckler&Koch G36C Sportsline 6 mm - 1 - Karabiny i karabinki
  Replika karabinek ASG H&K Heckler&Koch G36C Sportsline 6 mm - 2 - Karabiny i karabinki
  Replika karabinek ASG H&K Heckler&Koch G36C Sportsline 6 mm - 1 - Karabiny i karabinki
  Replika karabinek ASG H&K Heckler&Koch G36C Sportsline 6 mm - 2 - Karabiny i karabinki

Replika karabinek ASG H&K Heckler&Koch G36C Sportsline 6 mm

889,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Heckler&Koch G36C Sportsline 6 mm to budżetowy karabinek elektryczny, który stworzono z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę z airsoftem.

Budowa 

Replikę wykonano z wytrzymałego polimeru o matowej, antypoślizgowej fakturze oraz z metalu (podzespoły wewnętrzne i lufa). Zwarta konstrukcja i składana na bok kolba zapewniają wysoką mobilność oraz komfort użytkowania.

Dzięki 2 szynom Picatinny użytkownik może zamocować wybrane akcesoria strzeleckie np. celownik kolimatorowy, laserowy wskaźnik celu, chwyt lub latarkę. Obustronny bezpiecznik/ selektor ognia umiejscowiono nad chwytem pistoletowym, co zapewnia bardzo wygodną dla osób prawo i leworęcznych.

Replika ma licencjonowane oznaczenie producenta Heckler&Koch, element ten z pewnością ucieszy airsoftowców dbających o detale konstrukcyjne.

Wysoka szybkostrzelność

W karabinku zastosowano metalowy gearbox ze stalowymi zębatkami co gwarantuje długotrwałe i niezawodne użytkowanie. Wystrzelone kulki osiągają prędkość początkową do 350 fps, zasięg skuteczny wynosi ponad 30 m, dzięki czemu z taką repliką możemy bez kompleksów rywalizować na zlocie lub „strzelance”.

Elektryczny napęd umożliwia prowadzenie ognia pojedynczego lub ciągłego, co daje szanse nawiązania „bojowego dialogu” także z zaawansowanymi graczami.

Replika zasilana jest akumulatorem mini 8,4 V 1100 mAh montowanym w chwycie. Do ładowania akumulatora służy prosta wolnoładowarka sieciowa.

Precyzja strzałów

Heckler&Koch G36C Sportsline ma regulowany system hop-up, który umożliwia dokładne ustawienie trajektorii kulki, co zwiększa zasięg oraz celność strzałów.

Pojemny magazynek

W zestawie znajduje się polimerowy magazynek hi-cap o pojemności 300 kulek. Dzięki bocznym zaczepom, magazynki od HK G36C można łączyć razem, co znacząco przyspiesza i ułatwia wymianę.

Heckler&Koch
054-036
6 Przedmioty

Opis

Typ magazynka
hi-cap
Elementy zestawu tej repliki asg
ładowarka do akumulatora, akumulator, magazynek hi-cap
Typ zasilania
elektryczne
Typ Blow-Back
brak
Składana kolba
tak
Materiał obudowy
polimer
Typ wtyku
mała Tamiya
Tryb ognia
ogień ciągły, ogień pojedynczy
Producent
Umarex, Niemcy
Typ gearboxa
V3
Hop-up
jest regulowany

Zobacz także

phone
phone