Wiatrówka Hämmerli Hunter Force 600 Combo 4,5 mm diabolo

729,00 zł
Brutto

Hämmerli Hunter Force 600 Combo to klasyczna wiatrówka sprężynowa z drewnianą osadą, automatycznym bezpiecznikiem oraz markowym celownikiem optycznym 4×32 w komplecie.

Hunter Force 600 Combo to karabinek wiatrówkowy przeznaczony dla początkujących strzelców oraz dla posiadaczy starszych modeli wiatrówek, którzy szukają tradycyjnej wiatrówki o dobrych parametrach i przystępnej cenie.

W karabinku zastosowano osadę z drewna bukowego, o ciemnobrązowym wykończeniu. Przednia część łoża oraz chwyt pistoletowy poddano ryflowaniu, mającym na celu poprawę chwytu oraz zwiększenie kontroli nad wiatrówką.

Symetryczna kolba Monte Carlo z wysoką baką  umożliwia wygodne złożenie do strzału osobom prawo i leworęcznym. Gumowa wentylowana stopka w znaczącym stopniu minimalizuje odrzut powstający po strzale oraz zapewnia stabilny punkt oparcia karabinka o ramię strzelca.

W wiatrówce zastosowano klasycznie łamaną lufę, która według większości pasjonatów strzelectwa uznawana jest za najbardziej wygodny i uniwersalny rodzaj naciągu. Karabinek strzela śrutem diabolo 4,5 mm ładowanym bezpośrenio do lufy.

Zastosowanie automatycznego bezpiecznika chroni przed przypadkowym wystrzałem oraz każdorazowo przed strzałem wymaga wyłączenia blokady spustu.

Wiatrówka wykorzystuje przyrządy celownicze typu TRU-GLO. Bardzo jasne pręciki światłowodów są niezastąpione przy strzelaniu przy słabym lub szczątkowym oświetleniu oraz ułatwiają zgrywanie muszki i szczerbinki.

W zestawie wraz z wiatrówką otrzymujemy celownik optyczny Hämmerli 4×32 z siatką Duplex 30/30, który już po krótkim treningu pozwala na oddawanie celnych strzałów na dystansie nawet 50 m.

Hämmerli Hunter Force 600 to wysokiej jakości wiatrówka, która zapewni nam wiele radości z wyników oraz satysfakcji z długotrwałego użytkowania.

Hämmerli
052-002
13 Przedmioty

Opis

Typ śrutu
diabolo
Odrzut
duży (od 11 J)
Ilość bezpieczników
1
Ilość szyn montażowych
1
Typ szyny
11 mm (dovetail)
Typ zasilania
sprężynowy
Klasa celności
rekreacyjna
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Możliwość zamontowania
celownik optyczny
Wymagane zezwolenie?
nie
Wykończenie kolby/osady
drewno
Typ naciągu
klasyczny - łamany
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik automatyczny
Kaliber [mm]
4,5 mm
Elementy zestawu wiatrówki
montaż lunety, luneta
Magazynek
brak
Producent
Hammerli, Niemcy
phone
phone