• -3%
Wiatrówka karabin Hatsan (MOD 90)
Wiatrówka karabin Hatsan (MOD 90)
Wiatrówka karabin Hatsan (MOD 90)
Wiatrówka karabin Hatsan (MOD 90)
Wiatrówka karabin Hatsan (MOD 90)
Wiatrówka karabin Hatsan (MOD 90)
Wiatrówka karabin Hatsan (MOD 90)
Wiatrówka karabin Hatsan (MOD 90)
Wiatrówka karabin Hatsan (MOD 90)
Wiatrówka karabin Hatsan (MOD 90)
Wiatrówka karabin Hatsan (MOD 90)
Wiatrówka karabin Hatsan (MOD 90)

Wiatrówka karabin Hatsan (MOD 90)

538,00 zł
522,00 zł Zniżka 3%
Brutto

Cieszący się ogromną popularnością w Polsce i nie tylko ulepszony w ostatnim czasie model karabinka wiatrówki tureckiej firmy Hatsan 90. Pierwszą nowością jest zmieniona osada, obecnie dłuższa , osłaniająca kostkę lufy. Ta modyfikacja spowodowała lepsze wyważenie karabinka, gdyż nowa forma osady skutkuje przesunięciem środka ciężkości w przód. Umieszczony na szynie montażowej stoper został wzmocniony i daje możliwość większej regulacji przyrządów optycznych. Karabinek charakteryzuje się prostymi i trwałymi rozwiązaniami technicznymi, co w zestawieniu z wysoką jakością wykonania daje produkt o wysokim stopniu bezawaryjności, który zapewnia możliwość długiego użytkowania.

Osada w tym modelu została wykonana z czarnego,wytrzymałego polimeru wykończonego ryflowaniem (również na chwycie pistoletowym) które oprócz funkcji ozdobnej zapewnia strzelcowi pewność chwytu.Zamontowana na kolbie poduszka policzkowa (typ montecarlo) dzięki właściwemu wyprofilowaniu ułatwia złożenie się do strzału i celowanie, zaś znajdująca się na końcu kolby gumowa stopka absorbuje energię po strzale. Budowa kolby umożliwia używanie karabinka zarówno przez osoby prawo jak i leworęczne( typ Ambi).

Szyna montażowa znajdująca się na karabinku o wymiarze 11 mm przeznaczona do celownika optycznego została wyposażona w stoper absorbujący odrzut, który zapobiega też przemieszczaniu się optyki (co mogłoby skutkować rozkalibrowaniem).

W tylnej części cylindra wiatrówki umieszczono automatyczny bezpiecznik chroniący przed oddaniem niekontrolowanego strzału, ponieważ każdorazowe naciągnięcie sprężyny powoduje jego zadziałanie.

Bezpieczeństwo podczas użytkowania karabinka Hatsan MOD 90 gwarantuje zastosowanie wielu unikatowych rozwiązań, które również poprawiają komfort strzelania.

Shok Absorber System - SaS to system absorbcji wstrząsów, który osłabia odrzut po oddanym strzale co wpływa na trwałość wiatrówki i zmniejsza niekorzystne działanie na przyrządy optyczne.

Dwustopniowy, regulowany mechanizm spustowy Quatro Trigger pozwala na regulację siły nacisku oraz długość spustu. Ma to ogromny wpływ na celność i łatwość oddania strzału, ponieważ umożliwia zindywidualizowanie charakterystyki spustu do wymagań użytkownika.

Zabezpieczenie przed przedwczesnym zwolnieniem sprężyny podczas naciągania Anti Bear-Trap Safety chroni użytkownika przed urazami palców lub dłoni.

Precyzyjne oddanie strzału umożliwiają światłowodowe przyrządy celownicze TruGlo z kontrastowymi kolorami włókien szklanych: muszka czerwona, szczerbinka zielona. Celownik posiada możliwość regulacji w pionie i w poziomie.Parametry techniczne:

Model

Kaliber

Max. prędkość wylotowa*

Kolba

Długość całkowita

Długość lufy

Waga

Średnica światłowodu

Szczerbinka

Muszka

MOD 90

4.5 mm / .177 cal

305 m/s (1000 fps)

Polimerowa z profilowaną baką policzkową typu "Monte Carlo"

1135 mm (44.6")

450 mm (17.7")

3.4 kg (7.4 lbs)

0.9 mm

(.035")

zielony

1.5 mm (.060") czerwony

5.5 mm / . 22 cal

245 m/s (800 fps)

6.35 mm / .25 cal

200 m/s (650 fps)

© Airgun.pl
* Powyżej podane wartości maksymalne - prędkość wylotowa śrutu może się różnić w zależności od masy i kształtu śrutu.

* Ograniczenia energii w danym kraju można osiągnąć przez zmniejszenie prędkości wylotowej. Powyższe wartości maksymalne prędkości uzyskuje się, gdy nie ma ograniczenia energii w wiatrówce.

Do każdej wiatrówki dołączany jest przez producenta Certyfikat limitu energii stwierdzający legalność wiatrówki oraz zgodność cech produktu z polskimi przepisami okazywanym organom państwowym, w tym Policji w czasie ewentualnej kontroli.

108763-U
321 Przedmioty

Opis

Opisy
Długi i krótki
Portale aukcyjne
Allegro SHARG ok
Kaliber
4.5 mm
Rodzaj sprężyny
stalowa

Specyficzne kody

ean13
2010000134122
phone
phone