Pistolet maszynowy Legends M1A1 4,5 mm semi-auto - 1 - Karabinki Co2
  Pistolet maszynowy Legends M1A1 4,5 mm semi-auto - 2 - Karabinki Co2
  Pistolet maszynowy Legends M1A1 4,5 mm semi-auto - 1 - Karabinki Co2
  Pistolet maszynowy Legends M1A1 4,5 mm semi-auto - 2 - Karabinki Co2

Pistolet maszynowy Legends M1A1 4,5 mm semi-auto

1 439,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

Ostatnie sztuki w magazynie

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Legends M1A1 4,5 mm semi-auto to efektowna wiatrówka zasilana dwoma kapsułami CO2, z mocnym systemem blow-back, metalową konstrukcją oraz postarzanym wykończeniem.

Pistolet maszynowy Thompson potocznie Tommy Gun to kultowa broń używana w czasach prohibicji zarówno przez Policję, jak i gangsterów. Pistolet M1A1 był wykorzystywany także przez US Navy i Marines podczas II wojny światowej oraz jako broń agentów FBI aż do 1976 roku.

Legends M1A1 to wiatrówka rekreacyjna dla fanów kina gangsterskiego i pasjonatów II wojny światowej, z pewnością także przypadłaby do gustu samemu Alowi Capone.

Realistyczna budowa

Legends M1A1 4,5 mm semi-auto cechuje się doskonałym spasowaniem i wykończeniem konstrukcji, w której możemy wyróżnić metalowy szkielet o postarzanym wykończeniu, wysuwany magazynek oraz stałą kolbę, łoże, chwyt pistoletowy z wykonane z drewnopodobnego polimeru.

Z metalu wykonano także mechanizm spustowy, przyrządy celownicze i lufę co przekłada się na duży ciężar wiatrówki, który wynosi prawie 3,5 kg!

Metalowy szkielet ma celowo postarzony wygląd, dlatego wiatrówka nieodzownie kojarzy się z bronią używaną przez żołnierzy II Wojny Światowej.

Wydajne zasilanie

Wiatrówka zasilana jest 2 kapsułami CO2 12 g, montowanymi wewnątrz magazynka. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom BB's energię około 3 J, umożliwiają celne strzelanie na dystansie około 20 m.

Dobrej jakości kapsuły CO2 pozwalają na oddanie nawet 120 wyrównanych strzałów (dane producenta).

Ilość strzałów jest także zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki. Trzeba również pamiętać, że kapsułę CO2 (przebitą) może pozostawić w wiatrówce maksymalnie 48 godzin.

Po upływie tego czasu kapsułę należy usunąć lub ją „wystrzelać”. Montaż oraz wymiana kapsuły są bardzo proste, wymagają jedynie zdjęcia tylnej okładziny, wsunięcia kapsuły do magazynka oraz dokręcenia jej za pomocą śruby dociskowej (klucz w zestawie).

Mocny odrzut blow-back

W wiatrówce zastosowano system blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut zamka po strzale. Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” wiatrówki powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej.

Legends M1A1 4,5 mm semi-auto strzela wyłącznie ogniem pojedynczym. 

Wymiana magazynka, przeładowanie oraz proces oddawania strzału są identyczne z prawdziwym M1A1.

Taka funkcjonalność gwarantuje doskonałą zabawę, pozwalając jednocześnie na naukę strzelania we własnym ogrodzie lub działce.

Stalowy śrut BB's

Metalowy magazynek mieści 30 sztuk śrutu BB's 4,46 mm, który najlepiej sprawdzają się w rekreacyjnym strzelaniu do celów reaktywnych, puszek, butelek itp.

Podczas ładowania śrutu podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, pozwala na to na ładowanie BB's metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika.

W odróżnieniu od śrutu ołowianego BB'S nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego mogą być bezpiecznie ładowane do magazynków o dużej pojemności.

Mechaniczne przyrządy celownicze

Legends M1A1 ma mechaniczne przyrządy celownicze wykonane z metalu.

Bezpiecznik

Podczas przenoszenia lub przechowywania mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika usytuowanego na dole szkieletu.

Legends
204-023
1 Przedmiot

Opis

Klasa celności
rekreacyjna
Odrzut
mały (do 10 J)
Ilość bezpieczników
1
Elementy zestawu wiatrówki
magazynek
Materiał obudowy
metal
Kaliber [mm]
4,46
Wymagane zezwolenie?
nie
Magazynek
jest
Typ spustu
SA (single action - pojedynczego działania)
Typ zabezpieczenia
bezpiecznik nastawny
Producent
Umarex, Niemcy
Materiał okładzin
polimer
Kolor
złoty, brązowy
➤ Blow-Back - ruch zamka
Tak
➤ Materiał kolby
Syntetyk
➤ Kaliber
4,5 mm / .177
➤ Typ napędu
Co2
➤ Tryb ognia
Semi Auto - samopowtarzalne

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Zobacz także

phone
phone