• Wyprzedaż!
  • Nowy

Wiatrówka Hämmerli Air Magnum 850 4,5 mm

1 099,00 zł
Brutto

Wiatrówka Umarex Air Magnum 850 jest nowością na rynku. Niebanalna stylistyka, wysoka jakość użytych materiałów i rewelacyjna jakość wykonania powodują, iż ten karabinek jest hitem w tym przedziale cenowym.

Karabinek pozwala bez jakiegokolwiek dodatkowego wkładu finansowego, niemalże z biegu wkroczyć w strzelectwo pneumatyczne z najwyższej półki. Air Magnum posiada 8 strzałowy magazynek – koniec z ładowaniem po każdym wystrzeleniu! Do tego możliwość oddania do 400 strzałów z jednego ładunku CO₂ (88 g.), czegóż chcieć więcej?

Przy projektowaniu tego karabinka koncerny Umarex&Walther użyły swego wieloletniego doświadczenia i najnowszych technologi – to nie mogło się nie udać! Niesamowity design tej wiatrówki przyciąga wzrok każdego, kto ją zobaczy. Kolba wykonana z trwałego materiału kompozytowego PP wzmocnionego włóknem szklanym z baką policzkową typu Monte-Carlo oraz chwytem pistoletowym i teksturowanymi powierzchniami do tego symetryczna, dostosowana dla strzelców lewo jak i praworęcznych! Gumowa wentylowana stopka.

Zastosowana została lufa gwintowana o długości 600 mm, dająca niezwykła precyzje i powtarzalność każdego strzału. Karabinek generuje moc 12 J, a więc prędkość początkowa śrutu może oscylować na poziomie do 175 m/s! Celny zasięg to 40-50 m!

Air Magnum 850 posiada regulowany język spustowy i automatyczny bezpiecznik z zapadką, znacząco podwyższający bezpieczeństwo podczas użytkowania.


------------------------
Produkt wymaga oświadczenia o pełnoletności. Podczas kupna tego towaru, klient oświadcza, że ukończył 18 lat.Hämmerli
kol-052-010
10 Przedmioty