• Nowy
Kabura Fobus Sig/Sauer SIG P365 (365ND)
Kabura Fobus Sig/Sauer SIG P365 (365ND)
Kabura Fobus Sig/Sauer SIG P365 (365ND)
Kabura Fobus Sig/Sauer SIG P365 (365ND)

Kabura Fobus Sig/Sauer SIG P365 (365ND)

110,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

365ND (Paddle), kabura otwarta typ ND izraelskiej firmy Fobus. Kabura zabezpiecza broń przed uszkodzeniem, nie ma tendencji do przemieszczania się. Wykonana metodą wtryskową z odpornego na zarysowania, udar oraz temperaturę nylonu, tworzywa sztucznego o dużej gęstości. Dostępna w wersji dla prawo i leworęcznych (LH).

Rodzaj kabury - ND / Evolution-2 (New Design / E2 Series), nowa generacja lekkich kabur Fobus. Redukcję wagi osiągnięto poprzez zastosowanie otworów na powierzchni kabury. Wzmacniający nity mocujące kaburę z płetwą pasek metalu poprawia wytrzymałość oraz niezawodność. ND / E2 posiada śrubę przy kabłąku umożliwiającą indywidualne dostosowanie siły docisku kabury. Regulacja ma wpływ na siłę z jaką broń jest trzymana w kaburze oraz z jaką siłą jest dobywana z kabury. Niski profil ułatwia ukrycie broni, zwiększając komfort jej przenoszenia. Kabura dobrze zabezpiecza broń przed uszkodzeniem, nie ma tendencji do przemieszczania się.

Mocowanie - płetwa na pas P (Paddle). Zaprojektowana aby kabura przylegała jak najbliżej do sylwetki użytkownika. Doskonale nadaje się do skrytego przenoszenia broni, kiedy ważnym elementem jest zachowanie dyskrecji. Uchwyt bez regulacji kąta nachylenia kabury.

Do pistoletu:
Sig/Sauer: SIG P365

Dane techniczne:
Numer grupy produktów: 365ND
Do pistoletów: Sig / Sauer 
Rodzaj kabury: Otwarta
Mocowanie: P (Paddle)
Wersja: Dla praworęcznych
Typ kabury: ND
Tworzywo: Nylon Formowany Wtryskowo 
Kolor: Black matt
Waga: 65.0 g
Producent: Fobus International Ltd., Izrael

Opracowanie: firma Sharg® bezpośredni importer

We ship to EU countries.
365ND
1 Przedmiot