Gaz pieprzowy Klever KO Defenol Fog (stożek) 40 ml - 1 - GAZY PIEPRZOWE

Gaz pieprzowy Klever KO Defenol Fog (stożek) 40 ml

22,90 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

KO Pfeffer Fog to ręczny miotacz gazu na bazie naturalnego pieprzu. Doskonale działa na ludzi pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Gaz pieprzowy działa drażniąco na śluzówki, powodując ostre pieczenie oczu a także silne duszenie się. Gaz pieprzowy uniemożliwia napastnikowi dalszy atak i w znacznym stopniu utrudnia jego poruszanie się.

Zastosowane w RMG rozcieńczalniki to alkohole, które ulegają rozkładowi na drodze biologicznej tak samo, jak koncentrat pieprzu, użyty jako substancja drażniąca. Stosowany tu czynnik aktywny jest także używany do przygotowywania bardzo pikantnych potraw, choć trzeba zaznaczyć, że w mniej skoncentrowanej postaci. Zastosowanie koncentratu pieprzowego wyklucza szkodliwość działania substancji drażniącej.

Gaz pieprzowy aerozolowy nie zawiera freonu i w ciągu kilku dni ulega utlenieniu pod wpływem światła. Jest bezpieczny dla środowiska, ponieważ ulega biodegradacji.

Ręczny miotacz gazu KO Pfeffer Fog posiada zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe użycie gazu w niezamierzonym kierunku. W zależności od ilości użytego gazu, czas jego działania może sięgać do kilku godzin. Gaz pieprzowy zastosowany zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją nie powoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków.

Ręczny miotacz gazu KO Pfeffer Fog posiada praktyczny klips umożliwiający bezpośrednie przypięcie gazu do paska.

F.w. klever
037-001
234 Przedmioty

Opis

Wymagane zezwolenie?
nie
Substancja drażniąca (aktywna)
oleożywica, czyli kapsaicyna
Typ napastnika
zwierze, człowiek
Producent
F.W Klever GmbH, Niemcy
Zabezpieczenie głowicy
tak
Typ rozpylenia gazu
stożek
Okres gwarancyjny
24 miesiące
phone
phone