Nóż Benchmade 176T SOCP Dagger

309,00 zł
Brutto

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Benchmade 176T SOCP Dagger to nóż treningowy o szkieletowej konstrukcji, zaprojektowany z udziałem twórcy programu S.O.C.P, systemu walki używanego przez jednostki specjalne US Army.

Prosty i wytrzymały

Benchmade 176T to sztylet treningowy wykonany z jednego kawałka stali nierdzewnej 440C. Jaskrawo czerwona kolorystyka ułatwia szybkie odróżnienie od wersji „bojowej”.

Nóż przeznaczony jest do treningu i nauki walki wręcz, dlatego klinga nie ma wyprowadzonej krawędzi tnącej, a sztych został łagodnie zaokrąglony. Taka funkcjonalność pozwala na realistyczny trening z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Ergonomiczna rękojeść

Na wąskiej rękojeści oraz u nasady głowni wykonano poprzeczne frezy poprawiające chwyt noża. Chwyt ma anatomiczne wycięcia na palce, dlatego nóż nie wyślizguje się nawet ze spoconej dłoni.

Z tyłu rękojeści znajduje się charakterystyczny pierścień, ułatwiający dobycie noża z pochewki, umożliwiający błyskawiczną zmianę chwytu oraz zadawanie ciosów młotkowych. 

Polimerowa pochewka

Do bezpiecznego przenoszenia narzędzia służy polimerowa pochewka z klipsem, kompatybilna z systemem MOLLE, może być zatem mocowana na kamizelkach, pasach i panelach wojskowych.

Benchmade 176T SOCP Dagger to solidne narzędzie treningowe, które można także wykorzystywać jako kubotan do samoobrony.

Benchmade
136-158
3 Przedmioty

Opis

Typ stali
nierdzewna - 440C
Pochewka
jest
Okres gwarancyjny
Dożywotnia gwarancja producenta
Profil głowni
Dagger/Sztylet
Typ noża
stała klinga
Materiał pochewki
tworzywo sztuczne
Elementy zestawu noża
pochewka
Producent
Benchmade, USA
Twardość stali [HRC]
58-60