Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 niebieski - 1 - Broń na kule gumowe
  Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 niebieski - 2 - Broń na kule gumowe
  Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 niebieski - 3 - Broń na kule gumowe
  Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 niebieski - 1 - Broń na kule gumowe
  Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 niebieski - 2 - Broń na kule gumowe
  Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 niebieski - 3 - Broń na kule gumowe

Pistolet na kule gumowe Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 niebieski

869,00 zł
Brutto

DARMOWA kapsułka na start!

 

 ✭ Kurier 17zł   ✭ Paczkomat 13zł

Pistolet treningowy Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 - realistyczna budowa i szeroki zakres zastosowań

Realistyczna budowa i solidne wykonanie

Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 to pistolet treningowy, który został wykonany zgodnie z budową i mechaniką broni palnej. Pistoletem można wygodnie manipulować dzięki solidnemu polimerowemu szkielecie, na którym osadzono ruchomy, metalowy zamek pracujący podczas strzału. W konstrukcji pistoletu znajdują się także wiele elementów zgodnych z oryginałem, takich jak bezpiecznik spustowy, szynę akcesoryjną, zamek żebrowany w przedniej i tylnej części oraz regulowaną w poziomie szczerbinę.

Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 posiada także wymienne nakładki rękojeści (rozmiary S, M, L), które umożliwiają dopasowanie rozmiaru chwytu do różnych użytkowników. Pistolet ma także mechaniczne przyrządy celownicze z żółtymi oznaczeniami (szczerbinka), które ułatwiają celowanie w słabym oświetleniu. W przedniej części szkieletu znajduje się standardowa szyna akcesoryjna Picatinny, umożliwiająca zamontowanie laserowego znacznika celu lub latarki taktycznej. Na zamku oraz szkielecie znajdują się licencjonowane oznaczenia producenta Smith&Wesson.

Szeroki zakres zastosowań i skuteczny zasięg

Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 to pistolet treningowy idealny do samoobrony, szkoleń i strzelania rekreacyjnego. Do strzelania można wykorzystać różnego rodzaju „amunicję”, taką jak kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego.

Skuteczny zasięg pistoletu wynosi około 10 m, co zapewnia bezpieczny dystans od ewentualnego napastnika.

Mocny odrzut i bezpieczny w użytkowaniu

Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 wykorzystuje system blow-back, który realistycznie imituje odrzut, jaki występuje w pistolecie bojowym. Po każdym strzale zamek zostaje energicznie odrzucony do tyłu, co towarzyszy odczuwalne „kopnięcie” i podrzut lufy.

Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia mechanizm spustowy DA (podwójego działania), ze zintegrowanym bezpiecznikiem spustowym, który wymusza prawidłowe ułożenie palca. Spust ma stosunkowo krótki reset i niewielki zakres ruchu jałowego. Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kul, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie wymaga wciśnięcia obustronnej dźwigni lub cofnięcia zamka.

Napęd Co2

Smith&Wesson M&P9 M2.0 T4E LE kal. .43 jest zasilany 12 g kapsułą CO2 montowaną w magazynku. W magazynku oprócz kapsuły CO2 mieści się także 8 kul kalibru .43 (ok. 11 mm). Z pełnej kapsuły CO2 można oddać do 30 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Rękojeść pistoletu oraz stopka magazynka mają półokrągłe wycięcia, co ułatwia wyszarpnięcie magazynka podczas zacięcia kuli.

Opracowanie: AirGun.plWiatrówki o energii poniżej 17J bez zezwolenia dostępne jedynie dla osób pełnoletnich. Dokonując zakupu potwierdzasz swoją pełnoletność.

343-046
10 Przedmioty

Opis

Materiał korpusu
tworzywo sztuczne
Szczerbinka
jest
Ilość bezpieczników
1
Typ amunicji
kule znakujące, kule pudrowe, kule pieprzowe
Typ szyny
22 mm (picatinny)
Muszka
jest
Ilość szyn montażowych
1
Typ zasilania
CO2 12 g
Wymagane zezwolenie?
nie
➤ Blow-Back - ruch zamka
Tak
➤ Typ napędu
Co2
➤ Tryb ognia
Semi Auto - samopowtarzalne

Polecam!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Zobacz także

phone
phone